• Informacje na temat:

  dom michaela jacksona galeria

Artykuły na temat: dom michaela jacksona galeria
 • Michael Jackson: Chcą zwrotu pieniędzy

  Po rozczarowującym występie Michaela Jacksona na gali World Music Awards w Londynie w środę, 15 listopada, fani mocno dziś podupadłego króla popu zapowiadają, że będą domagać się zwrotu pieniędzy za wejściówki. Przypomnijmy, że Jackson zaśpiewał tylko kilka wersów przeboju "We Are The World", mimo, że zapowiadano jego duet z Chrisem Brownem w piosence "Thriller".

 • Michael Jackson: Rezydencja w Las Vegas na sprzedaż

  Kolejny dom, w którym mieszkał Michael Jackson, został wystawiony na sprzedaż.

 • Jackson uniewinniony

  Po trwających ponad tydzień obradach. przysięgli uzgodnili w poniedziałek, 13 czerwca, wieczorem czasu polskiego, werdykt w procesie Michaela Jacksona, oskarżonego o molestowanie seksualne nastolatka. Wokalista został uwolniony ze wszystkich 10 zarzutów, jakie mu stawiano.

 • Amazon Prime Video - hity na wyciągnięcie ręki

  Co robić, kiedy kina są zamknięte? Co robić, kiedy nie można wychodzić, bo trwa kwarantanna, a na świecie szaleje koronawirus? Może oderwać się od rzeczywistości i obejrzeć w domu film? Są takie miejsca, gdzie największe hity światowego kina są na wyciągnięcie ręki.

 • Muzyczne prezenty pod choinkę

  Randy Jackson, Jermaine Dupri, James Poyser (znany ze współpracy z Arethą Franklin, The Roots i Lauryn Hill) oraz nagrodzony Grammy kompozytor muzyki filmowej Marc Shaiman. Więcej: galeria(...) zawsze są cenione, nie zawsze są chronione, często stają się przedmiotem nadużyć, są wykorzystywane na wszelkie możliwe sposoby" - ubolewa wokalistka. Więcej: galeria , teledysk , wywiad Irena...

 • Dark Stars 2004: Półmetek

  ..." Michaela Jacksona. W tym ostatnim utworze podczas "Dark Stars" Anji w chórkach towarzyszyły Kaśka z Via Mistica, Paula (Delight) i Maja (Moonlight). W Krakowie pojawiła się jedynie ta ostatnia, bo Via...