• Informacje na temat:

  dom michaela jacksona zdjęcia

Artykuły na temat: dom michaela jacksona zdjęcia
 • Pokojówka Michaela Jacksona Adrian McManus: Wszędzie były słoiki po wazelinie i zdjęcia chłopców

  ..., że bała się, "powiedziano jej bowiem, że ochroniarze Michaela mogą wynająć mordercę". Przypomnijmy, że w 2003 r. policja wkroczyła do domu Jacksona w związku z oskarżeniami o pedofilię. Raport(...)Kobieta twierdzi, że przez cztery lata pracowała w posiadłości Neverland jako prywatna pokojówka. Było to w latach 80. Dom "króla popu" kojarzy jej się ze słoikami z wazeliną, które znajdowała na...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Michael Jackson: Stosy dziecięcej pornografii w domu króla popu

  ...nieletnich. Zabezpieczono również m.in. materiały wideo sado-maso, rozbierane zdjęcia bratanków wokalisty, synów starszego brata Jacksona, Tito, a także zdjęcia Wilhelma von Gloedena, niemieckiego(...)Do przeszukania domu Jacksona doszło w 2003 roku. Akcja była powiązana z oskarżeniami gwiazdy o molestowanie nieletnich i podawanie im narkotyków. Teraz, niemal 7 lat po śmierci wokalisty, odtajniono...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Syn Pink jest chory! Mąż wokalistki wywołał burzę w internecie, pokazując jego zdjęcie!

  Pink (38 l.) jest mamą dwójki dzieci i nie jest jej łatwo połączyć życie rodzinne z pracą. Ostatnio mąż gwiazdy pokazał zdjęcie ich chorego synka Jamesona Moona, co wywołało dyskusję w sieci.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Iza Miko: Niespodziewany sukces!

  Jedna z prac Izy Miko (36 l.) zawisła w domu należącym niegdyś do Michaela Jacksona!

 • Michael Jackson: Neverland na sprzedaż?

  Posiadłość Michaela Jacksona Neverland ("Nibylandia"), będąca w posiadaniu spółki Colony Capital, prawdopodobnie zostanie wystawiona na sprzedaż - donoszą amerykańskie media.

 • Beata Kozidrak kupuje... czwarty dom

  Nie wszystkie gwiazdy dotknął kryzys. 49-letnia piosenkarka Beata Kozidrak wraz z mężem, Andrzejem Pietrasem , finalizuje zakup domu na Florydzie. Co ciekawe, będzie to czwarty dom piosenkarki.

 • Michael Jackson jako smutny klaun

  Zdjęcia Michaela Jacksona, jakich wcześniej nie widziano, w tym seria, w której gwiazda wciela się w smutnego klauna, zostaną zlicytowane przez dom aukcyjny Pierre Berge & Associes.