• Informacje na temat:

  dom modelek

Artykuły na temat: dom modelek
 • "Modelka" : Catwalk Girl

  Bez blichtru, fleszy, celebry i wiecznej imprezy - pierwsze kadry filmu "Modelka" to obraz Paryża o poranku. Puste ulice, szare budynki, złowroga cisza. Taki ma zakończyć się ta opowieść z "krainy piękna". Na początku są jednak marzenia pewnej duńskiej dziewczynki, która pierwszy raz w życiu opuszcza dom rodzinny, aby zacząć karierę "pani z okładki Vogue".

 • Przystojniak w domu modelek

  Co tydzień uczestniczki programu "Top Model. Zostań modelką" poddawane są wyczerpującym sprawdzianom. Ich być albo nie być w dalszym ciągu jest w rękach jurorów. Ostatecznie to jednak widzowie zadecydują, która z dziewczyn zwycięży.

 • Anna Lucińska: Mogła być modelką

  ...rodzice domagają się wnuków? - Absolutnie nie! Nie ma żadnej presji. Mnie w ogóle śmieszą takie oczekiwania, że szybko trzeba wyjść za mąż, mieć dzieci i tak dalej. Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas(...) zaokrągliłam. Nie byłam gruba, ale nie spełniałam wyśrubowanych standardów dla modelek. Jak to się stało, że trafiłaś do Stanów? - Przy jednym z projektów, w Indiach, poznałam parę producentów z Los...

 • Rod Stewart i Penny Lancaster są razem od 20 lat. Co modelka pokazała na Instagramie?

  ..." - napisała na Instagramie 48-letnia Penny Lancaster. "Kiedy będę w jego wieku, nie będzie ze mną mojego męża. Dzieci będą dorosłe i poza domem, dlatego muszę się na to przygotować" - nie tak...

 • Aktorka i modelka Kim Porter nie żyje

  ​Aktorka i modelka Kim Porter zmarła w wieku 47 lat. Osierociła czwórkę dzieci. Jej ciało znaleziono w domu w Los Angeles. Jak do tej pory nie podano przyczyn zgonu.

 • Modelka została "kurą domową"

  ...w jednej chwili wszystko i zaczęłam poznawać uroki spokojnego życia, z dala od medialnego zgiełku. Dało mi to niesamowite poczucie spełnienia i szczęścia. Artystka przyznaje, że stała się domatorką. - Szczerze mówiąc, nawet nie przypuszczałam, że codzienna, rodzinna rzeczywistość aż tak bardzo mnie pochłonie, bo nigdy nie byłam typem kury domowej. Może stało się tak dlatego, że mam już za sobą...

 • Piękna modelka jako meduza

  Rosyjska piękność - Natalia Vodianova przeżywa kolejny rozkwit swojej kariery. Modelka, która przez media nazywana jest Kopciuszkiem (zaczynała jako sprzedawczyni warzyw), coraz częściej udziela się w kampaniach reklamowych największych domów mody. Ostatnio zagrała też w epickiej superprodukcji "Starcie Tytanów" rolę... meduzy.

 • Weekend w kinie: Sąsiedzi, matki, modelki

  ..."Sąsiedzi" byli jednym z największych komediowych hitów 2014 roku i było praktycznie pewne, że doczekają się sequela. W wyreżyserowanych przez Nicholasa Stollera "Sąsiadach 2" Mac (Seth Rogen) i Kelly (Rose Byrne) Radnerowie decydują się na ostateczny krok w dorosłość - dom na przedmieściach. Zupełnie niespodziewanie ich sąsiedzki koszmar powraca - opuszczony dom w okolicy zostaje...

 • "Mam talent": W domu jurorów podczas epidemii

  Amerykańska edycja "Mam talent" z powodu epidemii koronawirusa była zmuszona zrealizować z domów jurorów. Właśnie dzięki temu widzowie dowiedzieli się, jak mieszkają gwiazdy programu oraz czyje zdjęcie obok fotografii rodzinnych trzyma Heidi Klum.

 • Zostań modelką. Ruszają castingi!

  W czerwcu ruszają pierwsze castingi do programu. Do zgarnięcia jest m.in. międzynarodowy kontrakt z agencją modelek. O tym, że TVN planuje stworzenie polskiej wersji popularnego w Stanach(...) zamieszkają w Domu Modelek. Kolejne etapy rywalizacji rozgrywać się będzie w 10 odcinkach programu - w każdym uczestniczki będą uczestniczyć w zdobywaniu określonych umiejętności przydatnych w zawodzie...

Zdjęcia na temat: dom modelek
Wideo na temat: dom modelek
 • Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o założeniu własnej kliniki leczącej uzależnienia. Myśli także o wydaniu kolejnych książek. Modelka twierdzi, że ma wiele marzeń, nie planuje jednak klasycznej kariery zawodowej.

 • Sandra Kubicka: Pandemia otworzyła mi oczy, zostaję w Polsce na stałe

  Sandra Kubicka, znana modelka i uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", spędzała kwarantannę w Stanach Zjednoczonych. "Siedziałam w wielkim domu w Miami i czułam się samotna i nieszczęśliwa" - wyznaje.

 • Sandra Kubicka pokazała, jak mieszka

  MTV po raz kolejny odwiedzi domy gwiazd! Stacja realizuje nową edycję kultowego formatu „MTV Cribs”, w którym widzowie zaglądają dosłownie za kulisy show biznesu. W pierwszym odcinku do swojego domu zaprosi widzów popularna modelka Sandra Kubicka.