• Informacje na temat:

  dom nataszy

Artykuły na temat: dom nataszy
 • Odważna decyzja Nataszy Urbańskiej! Czy jej małżeństwo to wytrzyma?

  Natasza Urbańska (40 l.) nie kryje, że swój drugi dom znalazła na Śląsku, gdzie bywa coraz częściej. Co na to mąż?

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Awantury w domu Nataszy i Janusza

  ...teatr". W domu pary dochodzi więc do awantur. "Ona jest przekonana, że powiększenie rodziny mogłoby pomóc w uświadomieniu Januszowi, że nie samą pracą człowiek żyje" - mówi tabloidowi znajoma małżonków. Józefowicz twierdzi natomiast, że Nataszka "nie mogłaby występować w ciąży, a jak wiadomo, jest największą atrakcją dla publiczności".

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Natasza Urbańska wyznała, jak wygląda jej życie! Aż trudno uwierzyć, co teraz robi

  Codzienność Nataszy Urbańskiej (42 l.) i Janusza Józefowicza (60 l.) zmieniła się całkowicie. Wybuch pandemii pozbawił ich pracy, ale także natchnął do wyjazdu z Warszawy. Teraz, po raz pierwszy do kilku lat aktorka i dyrektor Teatru Buffo mają czas, by cieszyć się z małych rzeczy. Tygodnikowi „Życie na gorąco” gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała, jak zmieniło się życie całej rodziny.

 • Wielcy mistrzowie Nataszy

  Na początku maja serwisy plotkarskie obiegła informacja, że spektakl "Pola Negri" będzie pożegnaniem Nataszy Urbańskiej z teatrem Studio Buffo. W rozmowie z INTERIA.PL wokalistka dementuje te pogłoski.

 • Rozciągnięte ciało Nataszy Urbańskiej

  ..."Rewii". Podobnie było z siłownią, która jest prawie jej drugim domem: "Od razu widać, że spędza kilkanaście godzin tygodniowo na siłowni. Jednak jeśli nadal będzie trenowała tak dużo, kojarzyć się będzie nie z piosenkarką czy tancerką, ale z osobą, która zawodowo trenuje fitness" - mówi instruktorka jednego z warszawskich klubów fitness. Największym atutem Nataszy są nogi, mankamentem - co sama...

 • Ewa Szlachcic z hitem internetu!

  Wideo, na którym Ewa Szlachcic śpiewa utwór "Can You Feel The Love Tonight" 18 różnymi głosami z bajek Disneya (i nie tylko), migiem podbija sieć.

 • "Nigdy nie doprowadziłem Nataszy do łez!"

  Choć w wywiadzie dla "Vivy!" Natasza Urbańska przyznaje, że jej mąż był na początku bezlitosny w ocenie jej scenicznych poczynań i potrafił wykrzyczeć jej: "Natasza, robisz to do dupy!", choreografowi zależy na tym, by ludzie przestali postrzegać go jako tyrana. "Nigdy nie krzyczałem na Nataszę, nigdy przeze mnie nie płakała" - zapewnia Józefowicz w "Super Expressie". Dodaje, że jest dla Nataszy...

 • Kamilla Baar: Zawsze byłam natchniona

  Ma plany na przyszłość, Telekamerę i wspaniałego, trzyletniego synka Bruna. Zawodowo także wszystko gra! Tej jesieni Kamillę Baar zobaczymy m.in. w "Na krawędzi 2" oraz "Służbach specjalnych".

Zdjęcia na temat: dom nataszy
Wideo na temat: dom nataszy
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2706.

  Smolny bezskutecznie próbuje skontaktować się z synem. Była żona informuje go, że Przemek poznał na festiwalu dziewczynę i postanowił nie wracać do domu. Policja znajduje na poboczu plecak i kurtkę młodego Smolnego. Sandra niespodziewanie wraca, ale nie zastaje Michela w mieszkaniu. Przyjaciele potajemnie zawiadamiają Gawriłowa. Czy Gawriłow przyzna się żonie, że od trzech dni mieszka u Nataszy

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

Dyskusje na temat: dom nataszy
 • Re: Musical o Poli Negri jest już prawie gotowy!

  :) no i nie zapraszam z tym na śląsk, ta panienka natasza to jest tak podobna do POLI NEGRI - jak nie powiem co.Barbi polskiego kina wpychana jest we wszystko co sie nakręca, nagrywa i robi hmmmmmmm chyba trzeba kredyty za dom spłacić i jeszcze mężusiowi pomóc w karierze, biedna kukiełka z tej nataszy.