• Informacje na temat:

  dom nowickiego na kujawach

Artykuły na temat: dom nowickiego na kujawach
 • Jan Nowicki: Dla żony nawet przeprowadzka!

  .... Zachował dom z lat dziecięcych, odwiedza siostrę Hannę i przyjaciół ze straży pożarnej. Często bywa też w Warszawie, by spotkać się z wnukami. 15-letni Piotr – syn Łukasza Nowickiego – ciągle(...) rozwodami... Czytaj na następnej stronie... Nowe życie w Kielcach Jan Nowicki dla żony przeprowadził się z domu we wsi Krzewent nieopodal jego rodzinnego miasta Kowal na Kujawach do Kielc...

 • Nowicki i Potocka nie żyją już razem?

  W związku Jana Nowickiego (73 l.) i Małgorzaty Potockiej (59 l.) podobno nie dzieje się najlepiej...

 • Kultowe seriale: Jan Nowicki nie planuje wakacji

  ..."Nie mam planów wakacyjnych, bo nigdy niczego nie planuję" - mówi Jan Nowicki, czyli niezapomniany profesor Koziełło z "Czterdziestolatka" i inżynier Adam Stokłos z kultowych "Dyrektorów". Popularny aktor wyznał, że poza krótkim pobytem w Bułgarii, wolny czas spędza w swoim domu na Kujawach.

 • Małgorzata Potocka i Jan Nowicki już po pierwszej rozprawie rozwodowej!

  ..., fotoreporterzy widywali tancerkę z innym mężczyzną. Poza tym para od miesięcy mieszkała osobno: aktor w swoim domu na Kujawach, Potocka w Warszawie, gdzie prowadzi teatr Sabat. Pytany o ślub(...) pierwszą żoną Jana Nowickiego; aktor z kolei czwartym mężem tancerki!

 • Małgorzata Potocka i Jan Nowicki już po rozwodzie?

  ...w stolicy, on w Krakowie lub w swoim domu na Kujawach. "Być może nie odebrała korespondencji z sądu i rozwód odbył się zaocznie" - zastanawia się znajomy pary.

 • Szczegóły ślubu Jana Nowickiego

  Jak donosi "Super Express", ślub odbędzie się w miejscowości Krzewent na Kujawach, gdzie zlokalizowana jest posiadłość Nowickiego - dwa hektary nad jeziorem, z wielkim murowanym domem, stajnią dla koni i drewnianą wieżą. Na weselu bawić się będzie trzystu gości. Potocka przyznaje, że nie zdecydowała się jeszcze na ślubną kreację: "Mam trzy suknie, w trzech różnych kolorach... Bo nie wiem, w jakim...

 • Małgorzata Potocka wyjechała na wczasy z nowym facetem

  Wygląda na to, że związek Małgorzaty Potockiej i Jana Nowickiego (74 l.) powoli przechodzi do historii. Towarzystwo przystojnego tenora Iwo Orłowskiego, solisty jej Teatru Sabat, stało się dla(...) wiele zmienić. Jan Nowicki prawie wcale nie bywa w stolicy, zajęty jest w swoim Kowalu na Kujawach pisaniem powieści "Białe walce" o... życiu emerytów.

 • O emerytowanych aktorach

  W Torunie ruszyły zdjęcia do fabularnego debiutu dokumentalisty Jacka Bławuta. Bohaterami "Entree" filmu są emerytowani aktorzy, a głównych rolach wystąpią m.in. Beata Tyszkiewicz, Irena Kwiatkowska i Jan Nowicki.