• Informacje na temat:

  dom profesjonalnej pani domu

Artykuły na temat: dom profesjonalnej pani domu
 • Justyna Steczkowska: Rewolucja w domu gwiazdy. Trwa usuwanie wanny, progów...

  Justyna Steczkowska (46 l.) podjęła decyzję, że to pod jej dachem zamieszka ukochana mama. W domu gwiazdy może liczyć na troskę i profesjonalną opiekę.

 • Kogo poskromiła Magda Gessler?

  Dlaczego Gordon Ramsay nie zamknąłby się z nią w jednym pokoju oraz co ją łączyło z dziennikarzem Ryszardem Kapuścińskim?

 • "Ranczo": Zawsze myśli o domu

  Tęskni pani za planem "Rancza"? - Głównie za ludźmi, z którymi miałam przyjemność przez 10 lat pracować. Nie jest to jednak uczucie dominujące, bo my, aktorzy, tworzymy dość zamknięte środowisko(...) jogurt. A ze słodyczy Klara preferuje ciasta mojej roboty. Ma pani czas na gotowanie? - My, kobiety, zawsze myślimy o domu, nawet gdy jesteśmy zapracowane! Wstaję przed szóstą, trenuję, biegam...

 • Anna Karczmarczyk: Siniaki, krew, pot i łzy

  Ta delikatna blondynka ma w sobie wielki pociąg do ekstremalnych wyzwań. I nietypowe zainteresowania - zgłębia tajemnice wampirów!

 • Hostessa, pani z mięsnego, pokojówka - tak dorabiały polskie gwiazdy w wakacje!

  ...w rolę tak bardzo, że hipermarkety dzwoniły, ponawiając propozycje. W hipermarketach mogłam wytrzymać nawet 12 godzin, a potem w domu miałam wrażenie, że odpadną mi nogi. Ale cel był jasny: zbierałam na(...) które jeszcze mi płacono. Potem aktorka ruszyła na podbój Warszawy. Tam długi czas pracowała jako opiekunka starszej pani i niania. - Z sentymentem wspominam tamte lata. Jako niania pracowałam nawet wtedy...

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • Bożena Walter: Tak wygrała z nieśmiałością

  ...częściej na telewizyjnym ekranie niż w domu. I ja też mam teraz o to do siebie pretensje - przyznaje pani Bożena. Nie obyło się bez zawodowych konfliktów także z mężem. Była zazdrosna, gdy poświęcał czas(...) jako studentka zaczęła pisać dla krakowskiej prasy. Kiedy dowiedziała się o tworzeniu tam ośrodka telewizji, zgłosiła się do dyrektora wprost z ulicy i usłyszała: - Jeśli chce pani pracować, niech...

 • Anna Wyszkoni wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Od pierwszego odcinka tej edycji "Tańca z gwiazdami" jest typowana na jego zwyciężczynię. Co ona sama myśli o swoich szansach i jak się zachowuje poza parkietem?

 • Izabella Skrybant-Dziewiątkowska: Gdybym skusiła się na współpracę z SB, dziś spałabym na milionach!

  Nawet kiedy w Polsce przygnębiała bieda i szarość, była pewna, że po występach na słynnych scenach Europy i Ameryki musi wrócić do domu...

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!