• Informacje na temat:

  dom schejbal w

Artykuły na temat: dom schejbal w
 • Schejbal: Jestem leniuchem

  Magdalena Schejbal - gwiazda "Szpilek na Giewoncie" - zdradza sekrety swojej urody oraz wyznaje, jak spędza czas między zdjęciami do serialu.

 • "Szpilki" już bez Schejbal

  Po miesiącach spekulacji już wszystko wiadomo. Magdalena Schejbal nie wróci do serialu "Szpilki na Giewoncie". Teraz cały swój czas może poświęcić wychowywaniu dwójki dzieci.

 • Schejbal zesłana w góry

  ...bohaterki w karczmie i "zakopiański" dom pewnych dziarskich staruszków. - Większość plenerowych ujęć zrealizowaliśmy w górach, teraz pozostały nam dokrętki wnętrz. Dzisiaj mamy dziewięć scen, jutro o dwie(...) zakopiańskie biuro reklamy dziennika "Tu i teraz". W wyniku intrygi szefa wydawnictwa (Tomasz Schimscheiner), trafia tu Ewa Drawska (Magdalena Schejbal). 29-letnia warszawianka, wielbicielka zakupów, kawy...

 • Schejbal: Lubię święta

  ...- Jestem już matką weteranką - śmieje się Magdalena Schejbal, która niedawno urodziła drugie dziecko. Choć macierzyństwo jej służy, niebawem wraca do pracy.

 • Magdalena Schejbal marzy o roli superbohaterki

  Najpierw chciała zostać dziennikarką, potem... korespondentem wojennym, w końcu poszła w ślady rodziców - aktorów. - Chciałabym zagrać superbohaterkę - mówi Magdalena Schejbal. - Moje dzieci mogą być nawet spawaczami - byleby były szczęśliwe - dodaje.

 • Jerzy Schejbal: Głowa aktorskiej rodziny

  Kiedy był dzieckiem, marzył, by - jak typowy, prawdziwy góral - całe życie mieszkać w górach. Urodzony w Nowym Sączu Jerzy Schejbal (65 l.) na Podhalu czuje się tak dobrze, jak w żadnym innym miejscu(...) aktorką Teatru Polskiego we Wrocławiu) wieczory muszą spędzać poza domem. Pan Jerzy wspomina, jak mała Magda zanosiła się płaczem, gdy tata, zamiast czytać jej bajkę na dobranoc, wychodził na spektakl...

 • Gwiazdy w "Domu nad rozlewiskiem"

  Gwiazdorska obsada, wielkie emocje i moc niespodzianek. Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Olga Frycz, Piotr Grabowski i Jerzy Schejbal spotkali się na planie serial u "Dom nad rozlewiskiem". Historia kobiety, która zaczyna żyć według własnej recepty, ma szansę stać się przebojem tegorocznej jesieni.

 • Wielka zmiana planów?

  Czy dla ukochanego i swojej nowej rodziny Magda Schejbal porzuci aktorstwo i Warszawę?

 • Zauroczony Małgorzatą Braunek

  Praca na planie "Domu nad rozlewiskiem" była dla Jerzego Schejbala wspaniałą przygodą. Z uśmiechem mówi o urokach przyrody i ... dziewczęcym wdzięku Małgorzaty Braunek, która zagrała jego partnerkę.

 • Mazurskie plenery serialu TVP

  Na początku sierpnia ekipa nowego serial u TVP "Dom nad rozlewiskiem" przeniosła się z Warszawy na Mazury. W okolicach Olsztyna realizowane są obecnie kolejne sceny do serialu.

Zdjęcia na temat: dom schejbal w
Dyskusje na temat: dom schejbal w