• Informacje na temat:

  dom sławomira swierzyńskiego

Artykuły na temat: dom sławomira swierzyńskiego
 • Baby Full: Tu chodzi o tradycję

  ..."My się w tym wychowywaliśmy, jesteśmy tym przesiąknięci" - mówią o disco polo dzieci Sławomira Świerzyńskiego. Teraz startują z własnym zespołem Baby Full.

 • Bayer Full: Porwali mu syna. Córka...

  Córka Sławomira Świerzyńskiego postanowiła zostać policjantką. To reakcja na traumatyczne przeżycia rodziny lidera Bayer Full sprzed lat.

 • Ktoś groził liderowi Bayer Full

  Policja pod nadzorem prokuratury w Gostyninie (Mazowieckie) prowadzi dochodzenie w sprawie naklejenia ulotek z groźbami na banerze wyborczym kandydata PSL do Sejmu w minionych wyborach parlamentarnych Sławomira Świerzyńskiego, lidera zespołu disco polo Bayer Full.

 • Marcin Miller (Boys) o podwójnych świętach i sylwestrze TVP w Zakopanem. Dlaczego nie śpiewa kolęd?

  ...kilku innych gwiazd disco polo - Zenka Martyniuka (Akcent), Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full czy Radka Liszewskiego z Weekendu . "Właściwie na koncertach nie muszę już śpiewać. Wystarczy...

 • "Każde pokolenie ma swój czas", czyli muzycy grają z dziećmi

  ...", "Syn", "Matka". Sprawdź tekst piosenki "Ojciec" w serwisie Teksciory.pl! Mocno rodzinną ekipę tworzy jedna z najpopularniejszych formacji disco polo - Bayer Full . Do lidera Sławomira(...) również żona Sławomira - Renata. "Mam nadzieję, że moja córka Nikola podejmie takie wyzwanie i kiedyś spróbuje sobie pośpiewać solowo. Aczkolwiek podejrzewam, że zawsze będziemy razem współpracować...