• Informacje na temat:

  domach

Artykuły na temat: domach
 • "Mam talent": W domu jurorów podczas epidemii

  Zjednoczonych, produkcja programu najpierw zdecydowała się na nagrywania odcinków bez publiczności, aż w końcu, ostatnie występy castingowe postanowiono nagrać już w domach jurorów. Na jednym z nagrań...

 • Gwiazdy kina: Zostań w domu

  Kolejne gwiazdy Hollywood dołączają do apelów o pozostawanie w domach na czas pandemii koronawirusa. Za pośrednictwem swoich kont na portalach społecznościowych przestrzegają fanów przed lekceważeniem wirusa COVID-19. Teraz zrobili to Robert De Niro, Danny DeVito i Ben Stiller.

 • "W domu": Polscy filmowcy o życiu w czasie pandemii

  ...16 filmowców. 14 historii. Czas zamknięcia i wielu ograniczeń. Co to znaczy być twórcą w czasach niespotykanej od dawna epidemii, która sprawiła, że wszyscy musieliśmy pozostać w swoich domach? "W domu" to nowy projekt HBO, w którym udział wzięli najwybitniejsi polscy twórcy.

 • Kwarantanna w nawiedzonym domu z filmu "Obecność"?

  ..."Cały świat przebywa na kwarantannie. Ludzie utknęli w domach. A wyobraźcie sobie, że utknęliście w TYM domu! Prawdziwym domu z filmu 'Obecność'. Mieszka tutaj ta rodzina. Tylko oni i... duchy" - zaostrzają apetyt w opublikowanym zwiastunie autorzy wydarzenia, czyli internetowa społeczność zajmująca się zjawiskami paranormalnymi o nazwie "The Dark Zone Network". Chwilę później w zwiastunie...

 • Kevin Bacon zachęca ludzi do pozostania w domach

  „Hej, znacie mnie, prawda? Technicznie rzecz biorąc jestem zaledwie o sześć stopni od każdego z Was” – tak zaczyna swoje nagranie Kevin Bacon. Na filmiku, który umieścił na swoim Instagramie, aktor zachęca swoich fanów do zachowania dystansu od innych ludzi, nawiązując do słynnej koncepcji znanej jako „sześć stopni oddalenia” lub „prawo Bacona”. Według niej dowolne dwie osoby na całym świecie dzieli co najwyżej sześciu znajomych.

 • Halsey pokazała swój dom na Instagramie

  Halsey postanowiła pochwalić się swoim "przytulnym domem" na Instagramie. Zobacz, co pokazała.

 • Zostań w domu? To warto obejrzeć

  Oferta serwisu Netflix jest na tyle rozbudowana, że z łatwością można przegapić perełki ukrywające się wśród dziesiątek tytułów. Oto dziesięć rekomendowanych filmów które warto nadrobić w okresie, kiedy częściej niż zazwyczaj przebywamy w domu. Niektóre z nich to dosłownie premiery, inne są warte nadrobienia mimo swoich lat.

 • W domach polskich sportowców

  Już w sobotę, 2 października, zadebiutuje na antenie program "MTV Cribs PL na sportowo", w którym kamery muzycznej stacji odwiedzą domy polskich sportowców. Gwiazdami pierwszego odcinka będą tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie.

 • Teresa Lipowska trafi do domu opieki?

  Chociaż Teresa Lipowska w tym roku skończy 83 lata, nadal jest aktywna zawodowo, a energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka po fachu. Gwiazda "M jak miłość" myśli już jednak o tym, co będzie, gdy w końcu nie będzie mogła sama o siebie zadbać.

 • W domu nie gotuje

  ...jest skutkiem tego, że Brytyjczycy w latach 80. przestali gotować w domach. Popularne stały się tzw. dania telewizyjne, które się bierze ze sklepu, wkłada do mikrofali i je, oglądając program. My...

Zdjęcia na temat: domach
 • "Dom"
 • Strzelanina w domu Budzyńskich („M jak miłość”)
 • Dom Michelle Williams zniszczony przez huragan "Sandy".
Wideo na temat: domach
 • Pani Irena całe życie poświęciła pacjentom, zaniedbując samą siebie, co doprowadziło do dwóch udarów i zawału. We wszystkich czynnościach potrzebuje pomocy córki Anny, która samotnie wychowuje dwoje dzieci. Mieszkanie tej cudownej czwórki jest bardzo niebezpieczne i niedostosowane do ich potrzeb. Dzięki niezawodnej ekipie programu „Nasz nowy dom” w ciągu pięciu dni ich życie zmieni się na lepsze.

Dyskusje na temat: domach