• Informacje na temat:

  dominika gwit dieta

Artykuły na temat: dominika gwit dieta
 • Dominika Gwit zrzuciła 45 kg

  Dominika Gwit rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i nie ukrywa, że marzy o tym, by znów zagrać w filmie lub w serialu. Aktorka podkreśla, że jest otwarta na propozycje nowych ról i ma nadzieję, że znajdzie się dla niej praca w tym zawodzie, mimo że waży teraz 45 kg mniej.

 • Dominika Gwit schudła 30 kg w 4 miesiące

  Dominika Gwit zdradziła w studiu "Dzień Dobry Wakacje", jak udało jej się schudnąć 30 kg w 4 miesiące. Aktorka opowiedziała także o swoim planie treningowym.

 • Dominika Gwit schudła 37 kg: "Jestem w siebie dumna"

  W serialu "Przepis na życie" zagrała Grubą - W pewnym momencie przyszedł taki czas, kiedy moje ciało zaczęło mnie ograniczać - przyznała w "Dzień Dobry TVN" aktorka Dominika Gwit.

 • Dominika Gwit: Może sobie zrzucę z dychę

  ..."Cieszę się, że teraz tańczę" - mówi Dominika Gwit​. Dziennikarka i aktorka jest jedną z osób, które oglądamy wiosną na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

 • Dominika Gwit: Teraz jestem szczupła i kobieca

  ...​Po zrzuceniu kilogramów byłam bardzo szczupła, ale dzięki właściwym ćwiczeniom nabrałam kobiecych kształtów i chcę, żeby tak pozostało - mówi Dominika Gwit. Aktorka schudła 45 kg i przeszła ogromną metamorfozę. Jak podkreśla, odchudzanie to żmudny i długotrwały proces, który powinien przebiegać pod okiem trenera i dietetyka. Nadal nie zaprzestaje więc treningów i racjonalnie się odżywia.

 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.

 • Dwie pasje Edyty Herbuś

  ...systematyczne śledzenie tych filmów, które chciałabym zobaczyć. Z Edytą Herbuś rozmawiała Dominika Gwit (PAP Life). Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się(...)PAP Life: - Jaki jest pani sekret pięknego wyglądu? Edyta Herbuś : - Rozwój, dobra dieta i zdrowy styl życia. To jest fundament, na którym wszystko powinno być oparte. Ale to, że tańczy pani przez...

 • Boczarska: Duże poświęcenie

  ...w triathlonie. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Z Magdaleną Boczarską rozmawiała Dominika Gwit (PAP Life). - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Magdalena Boczarska - aktorka...

 • Piotr Adamczyk: Jestem fighterem

  .... Z Piotrem Adamczykiem rozmawiała Dominika Gwit (PAP Life) .

 • Plotki i sensacje

  .... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life) Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana...

Zdjęcia na temat: dominika gwit dieta
Wideo na temat: dominika gwit dieta
 • "Przepis na życie": Dominika Gwit lżejsza o 37 kilo!

  W serialu "Przepis na życie zagrała" Grubą. - W pewnym momencie przyszedł taki czas, kiedy moje ciało zaczęło mnie ograniczać - przyznała w "Dzień Dobry TVN" aktorka Dominika Gwit. Na diecie jest od ponad pięciu miesięcy i waży 37 kilo mniej. Jak jej się to udało i jak wygląda jej odchudzanie?/ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Ekstremalna metamorfoza aktorki

  - Musimy się zgłosić do profesjonalisty - radzi aktorka na diecie - Dominika Gwit. / źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Dyskusje na temat: dominika gwit dieta