• Informacje na temat:

  dominika gwit wywiad

Artykuły na temat: dominika gwit wywiad
 • Dominika Gwit znowu schudła?

  Dominika Gwit cieszy się wśród polskich widzów dużą sympatią. Aktorka zarówno telewizyjna, jak i teatralna zgromadziła sobie spore grono fanów, którzy podziwiają kobietę zarówno za talent, jak i osobowość. Internauci czujnie śledzą życie gwiazdy poprzez media społecznościowe. To właśnie tam pojawiła się ostatnio fotografia, która szczególnie zachwyciła wielbicieli polskiej gwiazdy.

 • Dominika Gwit schudła 37 kg: "Jestem w siebie dumna"

  W serialu "Przepis na życie" zagrała Grubą - W pewnym momencie przyszedł taki czas, kiedy moje ciało zaczęło mnie ograniczać - przyznała w "Dzień Dobry TVN" aktorka Dominika Gwit.

 • Dominika Gwit: Otyłość niszczyła moją seksualność!

  Dominika Gwit (28 l.) w najnowszym wywiadzie informuje, że pożegnała się z marzeniami o szczupłej sylwetce, bo dopiero teraz naprawdę lubi siebie...

 • Dominika Gwit: "Gruba" metamorfoza

  Zachwyca wspaniałą figurą. Trudno dziś rozpoznać w niej dziewczynę, która grała "Grubą" w "Przepisie na życie".

 • Dominika Gwit chwali się w "Dzień Dobry TVN": "Mogę wykrzyczeć to całemu światu"

  Dominika Gwit-Dunaszewska (30 l.) gościła ostatnio w programie śniadaniowym. W rozmowie z Kingą Rusin (47 l.) i Piotrem Kraśko (47 l.) z "Dzień Dobry TVN" przekonywała, że kocha siebie, a poza tym jest mądra, inteligentna oraz silna. Podzieliła się również życiowymi mądrościami. Mimo wszystko udało jej się odnaleźć szczęście. Aktorkę przepełnia wielka radość.

 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.

 • Dominika Gwit schudła? Pokazała nowe zdjęcie!

  Dominika Gwit (30 l.) pogodziła się już z tym, że ma sporą nadwagę. Aktorka dawno zaakceptowała swój wygląd i nie chce odchudzać się na siłę. Ostatnio jednak można zauważyć, że Dominiki jest nieco mniej.

 • Dominika Gwit zrzuciła 45 kg

  Dominika Gwit rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i nie ukrywa, że marzy o tym, by znów zagrać w filmie lub w serialu. Aktorka podkreśla, że jest otwarta na propozycje nowych ról i ma nadzieję, że znajdzie się dla niej praca w tym zawodzie, mimo że waży teraz 45 kg mniej.

 • Gwit broni "polską Barbie"! Zaprzyjaźnią się?

  Dominika Gwit (29 l.) wyjawiła, co myśli o głośnym debiucie Anelli w polskim show-biznesie...

 • Dominika Gwit schudła już prawie 50 kg

  Dominika Gwit zachwyca wszystkich swoją nową sylwetką. Aktorka schudła prawie 50 kilogramów.

Zdjęcia na temat: dominika gwit wywiad
Wideo na temat: dominika gwit wywiad
 • Zabić, jak to łatwo powiedzieć

  Jackie Cogan jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nie znosi spoufalać się z ofiarą: "Nie lubię, gdy błagają o litość, wołają swoje matki, padają na kolana. Wolę zabijać delikatnie, z dystansu". Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Wkręceni

  Franczesko (P. Adamczyk), Fikoł (B. Opania) i Szyja (P. Domagała) pracują na Śląsku w lokalnej fabryce samochodów. Niestety, dyrekcja decyduje się na grupowe zwolnienia i trzej przyjaciele trafiają na bezrobocie. Kiedy firma przelewa na ich konta odprawę, umawiają się na krótki wypad do Warszawy - ostatnie "szaleństwo", nim będą musieli zacisnąć pasa… Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć - podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza - gdy trójka kumpli zostaje...

Dyskusje na temat: dominika gwit wywiad
 • Re: "Demakijaż": Dominika Gwit

  I ty także musisz mieć problemy ze sobą. Nie wiem co zagłuszasz u siebie twierdząc że pani Dominika wywiadem zagłusza swoje problemy z psychiką. Jak słychać i widać jest szczęśliwa, realizuje się jako aktorka- w teatrze jest znakomita, ma przyjaciół i kochającego męża. Wywiad to potwierdza, a ty szukaj drugiego dna, skoro nie masz nic innego do roboty. Miłego dnia w zachwycie nad sobą