• Informacje na temat:

  dominika gwit wywiad

Artykuły na temat: dominika gwit wywiad
 • Dominika Gwit: Lekcja od życia

  Kiedy z powodzeniem walczyła z otyłością, wszyscy z podziwem patrzyli na jej metamorfozę. Efekt jojo, jaki dopadł Dominikę Gwit, niektórzy nazywali porażką. Ona sama przyznaje, że to była lekcja, która nauczyła ją, że szczęścia nie da zmierzyć za pomocą łazienkowej wagi.

 • Dominika Gwit: "Gruba" metamorfoza

  Ma 26 lat, zdała eksternistyczny egzamin aktorski i ma zawodowe ambicje, które ciągle każą jej stawać do różnych castingów. Jeden z nich przyniósł jej spory sukces. Dominika Gwit dostała wtedy rolę(...) S. Tego nie można zaprzepaścić! BC ---------------------- Dominika Gwit jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart StudiO w Krakowie. Ukończyła także studia w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora...

 • Dominika Gwit schudła już prawie 50 kg

  Dominika Gwit zachwyca wszystkich swoją nową sylwetką. Aktorka schudła prawie 50 kilogramów.

 • Dominika Gwit zrzuciła 45 kg

  Dominika Gwit rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i nie ukrywa, że marzy o tym, by znów zagrać w filmie lub w serialu. Aktorka podkreśla, że jest otwarta na propozycje nowych ról i ma nadzieję, że znajdzie się dla niej praca w tym zawodzie, mimo że waży teraz 45 kg mniej.

 • Dominika Gwit schudła 30 kg w 4 miesiące

  Dominika Gwit zdradziła w studiu "Dzień Dobry Wakacje", jak udało jej się schudnąć 30 kg w 4 miesiące. Aktorka opowiedziała także o swoim planie treningowym.

 • Dominika Gwit schudła 37 kg: "Jestem w siebie dumna"

  W serialu "Przepis na życie" zagrała Grubą - W pewnym momencie przyszedł taki czas, kiedy moje ciało zaczęło mnie ograniczać - przyznała w "Dzień Dobry TVN" aktorka Dominika Gwit.

 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.

 • Hollywoodzkie gwiazdy są milsze niż polskie

  Anna Wendzikowska niedawno dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". W najbliższych dniach będzie ją można zobaczyć także w relacjach z festiwalu w Cannes, gdzie przeprowadzi wywiady z gwiazdami kina.

 • Tomasz Kot o roli życia

  ...w życiu nie wystąpię w reklamie'. To jest przede wszystkim, z ekonomicznego punktu widzenia, bardzo zbawienne i w ogóle przyjemne. Z Tomaszem Kotem rozmawiała Dominika Gwit (PAP Life) .(...) wzbogacenie... Ostatnio czytałem wywiad z Evanderem Holyfieldem, który jako jedyny pięć razy zdobył mistrzostwo świata w boksie. Powiedział, że w ogóle nie obchodzi go, czy wygrał, czy przegrał. Obchodzi...

 • "Taniec z Gwiazdami": Zatańczą dla najbliższych

  ...tajemnic. Rozmawiamy przez telefon kilka razy dziennie, konsultuję z nimi każdą sprawę - mówiła w jednym z wywiadów wokalistka. Marcin Korcz zatańczy walca wiedeńskiego dla swojej babci. - Taniec zadedykuję Babci Zosi. Za jej radość życia. Za złote serce. Za inspiracje - opowiada aktor. Dominika Gwit zadedykuje jive’a "Everybody Need Somebody" swojej miłości - chłopakowi Wojtkowi, który co tydzień...

Zdjęcia na temat: dominika gwit wywiad
Dyskusje na temat: dominika gwit wywiad
 • Re: "Demakijaż": Dominika Gwit

  I ty także musisz mieć problemy ze sobą. Nie wiem co zagłuszasz u siebie twierdząc że pani Dominika wywiadem zagłusza swoje problemy z psychiką. Jak słychać i widać jest szczęśliwa, realizuje się jako aktorka- w teatrze jest znakomita, ma przyjaciół i kochającego męża. Wywiad to potwierdza, a ty szukaj drugiego dna, skoro nie masz nic innego do roboty. Miłego dnia w zachwycie nad sobą