• Informacje na temat:

  dominika m jak miłość

Artykuły na temat: dominika m jak miłość
 • Dominika Ostałowska: Nie tylko "M jak miłość"

  Miliony telewidzów w Polsce znają ją z roli Marty Mostowiak w serialu "M jak miłość". Nie wszyscy jednak pamiętają, że Dominika Ostałowska to dwukrotna laureatka Orłów przyznawanych przez Polską Akademię Filmową. W czwartek, 18 lutego, ta niezwykle utalentowana aktorka obchodzi swoje 45. urodziny.

 • Dominika Kluźniak: Nie tylko "M jak miłość"

  Dominika Kluźniak to nie tylko gwiazda serialu „M jak miłość”. Z powodzeniem śpiewa, występuje w teatrze, mogliśmy też ją podziwiać w takich filmach, jak „Wkręceni”, „Kochaj i tańcz”, „Jak się pozbyć cellulitu” czy „Galerianki”. 10 lipca 2015 roku aktorka obchodzi 35. urodziny!

 • Dominika Kluźniak znalazła miłość

  .... Mocno, jak nigdy wcześniej. Nową miłość znalazła z dala od świata show-biznesu. Jest bardzo szczęśliwa. A tym, którzy mają złamane serce, mówi: nigdy nie wolno tracić nadziei... ZJ Interesują(...) wielką próbę los wystawił małżeństwo Dominiki Kluźniak (33 l.) z Bartoszem Głogowskim (34 l.). To była szalona, studencka miłość. Myśleli, że są dla siebie stworzeni, a po studiach aktorskich razem...

 • Dominika Ostałowska: Nie każdy jest ideałem

  Po rocznej przerwie Dominika Ostałowska wraca do obsady „M jak miłość”. W nowych odcinkach jej bohaterka będzie miała poważne problemy z synem i być może znajdzie miłość.

 • Dominika Figurska: Homofobka czy Matka Polka?

  Dominika Figurska wystąpiła w spocie edukacyjnym "Mama, Tata i Dzieci", który wywołał burzę w sieci. "To dziwne, że wystarczy powiedzieć jedną z najprostszych rzeczy, czyli ze rodzicami dziecka powinna być mama i tata, żeby wzbudzić takie emocje" - mówi aktorka.

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się

  ...serce..." - powiedziała Plejadzie Dominika Tajner-Wiśniewska. Para wzięła ślub w czerwcu 2012 r. Kiedy się poznali, Dominika miała za sobą jedno nieudane małżeństwo, a Michał trzy. Mają łącznie(...) związku przybliżył wyemitowany w listopadzie 2018 r. odcinek programu "The Story of My Life. Historia naszego życia" - zobacz : Michał Wiśniewski zdradził, jak wyglądały początki ich znajomości. Na...

 • "M jak miłość": Jak to się zaczęło?

  Po wakacyjnej przerwie - w poniedziałek, 28 sierpnia - widzowie TVP2 zobaczą premierowy, 1307. odcinek serialu. Kto pamięta, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • "M jak miłość" bez Krystiana Wieczorka? Aktor planuje przerwę w pracy!

  Według informacji pojawiających się w mediach, Krystian Wieczorek niebawem zniknie z serialu "M jak miłość". Aktor wcielający się w rolę mecenasa Andrzeja Budzyńskiego planuje odpocząć. Jak więc potoczą się losy granej przez niego postaci?

 • Dominika Ostałowska mazurka upiec nie potrafi

  Dominika Ostałowska, czyli Marta Wojciechowska-Budzyńska z "M jak miłość", zawsze przed Wielkanocą obiecuje sobie, że nauczy się wreszcie piec ciasta, by własnoręcznie przygotować świąteczne mazurki, serniki i makowce.

 • Dominika Ostałowska krytykuje "Taniec z gwiazdami"

  Jesienią widzowie Polsatu będą śledzić zmagania uczestników drugiej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dominika Ostałowska, gwiazda serialu "M jak miłość", nie należy do grona zwolenników tego rodzaju telewizyjnych show.

Zdjęcia na temat: dominika m jak miłość
 • Dominika Ostałowska w wersji młodzieżowej!
Wideo na temat: dominika m jak miłość
 • Aktorzy "M jak miłość" mówią #stophejt

  W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) - córka Marty (Dominika Ostałowska) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) - padnie ofiarą hejtu. A co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy "M jak miłość"? Aktorki - Katarzyna Cichopek, Joanna Kuberska, Barbara Kurdej - Szatan nie bały się pokazać bez makijażu...

 • "M jak miłość": Dominika Ostałowska nie dała się hejterom

  Dominika Ostałowska przeszła ostatnio prawdziwą metamorfozę. Na zmianę życia aktorki miała wpływ jej sytuacja rodzinna, jak i rozmowy z przyjaciółmi. Uważali oni, że Ostałowska za mało myśli o sobie i o swojej przyszłości. Aktorka opowiada o impulsach, które skłoniły ją do zmiany i jak to wszystko na nią wpłynęło. - Internetowy hejt też miał znaczenie, ale już o nim zapomniałam. Pewnie, jak

Dyskusje na temat: dominika m jak miłość