• Informacje na temat:

  dominika ostałowska dziś

Artykuły na temat: dominika ostałowska dziś
 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • Dominika Kluźniak: Asertywności uczyłam się strasznie długo

  Dominika Kluźniak ma niezaprzeczalny talent komediowy, co udowodniła na srebrnym ekranie. Potrafi też wzruszać. Telewidzowie lubią serdeczną, gotową pomagać innym Ewę z "M jak miłość". Aktorka dołączyła do obsady serialu w 2012 roku i od razu przypadła do gustu telewidzom.

 • Ona też odejdzie z "M jak miłość"?

  Krążą plotki, że Dominika Ostałowska chce odejść z "M jak miłość". Co się za tym kryje? Impulsywny charakter, czy może... nowa miłość?

 • Dlaczego zabrakło jej na pogrzebie Pyrkosza?

  Wiele gwiazd i przyjaciół z planu "M jak miłość", w tym Teresa Lipowska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek, Dominika Ostałowska, Barbara Kurdej-Szatan czy Andrzej Młynarczyk, było obecnych na pogrzebie Witolda Pyrkosza. Wśród osób upamiętniających pamięć artysty zabrakło jednak Julii Wróblewskiej. Dlaczego?

 • Na własnych doświadczeniach

  Już w listopadzie na kanale ID rusza nowy program "Stalking - zła miłość". Poprowadzi go związana od ubiegłego roku ze stacją ("Tajemnice rezydencji") Dominika Ostałowska. Aktorka, jak mało kto, może wypowiadać się na temat, któremu poświęcony jest program.

 • Potrafi namieszać

  Jeszcze niedawno widzowie nie kojarzyli jej twarzy z nazwiskiem, dziś coraz częściej pojawia się na ekranie. Po rolach w "Ratownikach" i "Galerii" przyszedł czas na "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Braterska solidarność

  Na rywala Zduński (Marcin Mroczek) natknie się w kancelarii Marty (Dominika Ostałowska). Potem wybiegnie za nim na ulicę i tu dojdzie do bójki. Lubiński (Tomasz Borkowski) okaże się silniejszy w tej(...) tego słuchać! - rzuci Kinga i skieruje się do wyjścia. - Jeśli kochasz swojego męża, lepiej przyjdź do mnie dziś wieczorem! Inaczej zrobię taką zadymę... - zagrozi mężczyzna. Zapłakana Kinga pobiegnie...

 • "Lekko nie będzie": Tomasz Sapryk debiutuje jako reżyser

  ...i ukrywa związek z dużo starszym leniem i lekkoduchem bez grosza (Kacper Kuszewski). Była żona (Dominika Ostałowska) ciągle go nachodzi, kontroluje i podejrzewa o romans, ale z... hydraulikiem(...) przychylności ludzi z mojego rodzinnego miasta dziś moje marzenie się spełnia. Turyści i mieszkańcy mogą latem prosto z plaży pójść do teatru. Zapraszam" - mówi Andżelika Piechowiak.

 • Przeżyjmy to jeszcze raz

  Poznajemy Marię (Małgorzata Pieńkowska), która wraz z mężem (Cezary Morawski) i synami (Rafal i Marcin Mroczkowie) mieszka w Gródku. Jej siostra Marta (Dominika Ostałowska) robi karierę jako sędzia(...) Lipowska, Witold Pyrkosz czy Dominika Ostałowska. No, to był skok na głęboką wodę... - wspomina. W serialu "M jak miłość" debiutowali także m.in. Rafał i Marcin Mroczkowie, Joanna Koroniewska...

 • Dwa Teatry: Gajos znowu najlepszy!

  ..., byli: Krzysztof Kolberger, Adam Ferency, Grażyna Barszczewska, Krzysztof Wakuliński, Andrzej Strzelecki, Janusz Głowacki, Olena Leonenko, Andrzej Zieliński, Edyta Jungowska, Dominika Ostałowska(...), w którym teraz jesteśmy. To są powroty do początków" - wyznała Danuta Stenka, laureatka Festiwalu Dwa Teatry w 2002 roku oraz Wielkiego Splendoru Polskiego Radia, a dziś przewodnicząca jury zespołu Teatru...

Dyskusje na temat: dominika ostałowska dziś