• Informacje na temat:

  dominika ostałowska jej mąż

Artykuły na temat: dominika ostałowska jej mąż
 • Dominika Ostałowska: Nie każdy jest ideałem

  Po rocznej przerwie Dominika Ostałowska wraca do obsady „M jak miłość”. W nowych odcinkach jej bohaterka będzie miała poważne problemy z synem i być może znajdzie miłość.

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • "M jak miłość": Seks na zgodę?

  Gdy Marta (Dominika Ostałowska) dowiedziała się, że jej mąż miał romans, wyrzuciła go ze swego życia. Teraz okaże się, że chyba nie na zawsze...

 • "M jak miłość": Mężczyźni Marty

  Już wkrótce wielbicieli "M jak Miłość" czeka nie lada niespodzianka. W 372. odcinku szykuje się romantyczna rewolucja: w mieszkaniu Marty Mostowiak (w tej roli Dominika Ostałowska) spotkają się... wszyscy mężczyźni, którzy walczyli o jej serce!

 • Namiesza w "M jak miłość"

  Znowu miłosne rozterki w serialu "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) szykują się kolejne, poważne zawirowania. A wszystko za sprawą pojawienia się nowej bohaterki - Edyty (Ewa Bukowska).

 • Pierwszy odcinek "O mnie się nie martw"

  .... Cezary Pazura, Rafał Królikowski, Anna Cieślak, Dominika Ostałowska i Lesław Żurek. IP(...)Dwukrotna rozwódka Iga Małecka (Joanna Kulig), matka dwóch dziewczynek, powinna szanować jak skarb swoją posadę w centrum sprzedaży telefonicznej. To jedyne źródło utrzymania całej rodziny, bo mąż...

 • "M jak miłość": Powie "Tak"?

  Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) umiał oczarować Martę (Dominika Ostałowska), ale też ranił ją swoimi zdradami. Teraz dojrzewa do poważnej deklaracji. Okazją będzie spotkanie w walentynkowy(...) to pożegnalne spotkanie? Będzie zaskoczona, kiedy usłyszy: Wyjdziesz za mnie? Andrzej nieśmiało poda jej pudełko z pierścionkiem zaręczynowym. Ślub? Mąż i żona? Tego Marta z pewnością się nie...

 • "M jak miłość": Straci głowę dla byłego męża!

  Szok i niedowierzanie! Niebawem Michał (Paweł Okraska) wyzna byłej żonie (Joanna Koroniewska) miłość i podaruje jej kosztowny naszyjnik, a ona... przyjmie prezent. Czy to oznacza koniec małżeństwa Małgosi z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)?

 • Potrafi namieszać

  Jeszcze niedawno widzowie nie kojarzyli jej twarzy z nazwiskiem, dziś coraz częściej pojawia się na ekranie. Po rolach w "Ratownikach" i "Galerii" przyszedł czas na "M jak miłość".

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  Sykut, Joanna Krupa, Agnieszka Włodarczyk... Tę listę można by ciągnąć! Z kolei Dominika Ostałowska i Agata Młynarska nienawidzą insektów, co również da się bez trudu zrozumieć. Czasami jednak nie(...) w ogóle jej nie grozi, prezenterka "Wiadomości" bowiem jest od pewnego czasu wegetarianką. Wspomina jednak, że kiedyś, podczas pobytu w Paryżu, zamówiła w restauracji żabie udka dla syna. Wiele ją...

Dyskusje na temat: dominika ostałowska jej mąż
 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska nie wraca na stałe!

  Bo nie rozumiem , podobno zginęła pod stertą kartonów i wątek zamknięto , teraz zmartwychwstała , a podobno syn ją miał utzymywać , kiedy jej niedobry mąż Edek ogłosił , że ma dwoje nieślubnych dzieci w Warszawie i Krakowie chyba.

 • Re: "M jak miłość“: Następcę Tomka zagra prawdziwy mąż serialowej Asi?

  To że jej mąż zagra w tym serialu to nic dziwnego wielu aktorów możemy posądzać o nepotyzm np. Magda Walach dostała rolę w serialu dzięki mężowi ona nie wygrała castingu na rolę Agnieszki tylko mąż jej załatwił ( choć bardzo lubię Magdę Walach ale to prawda) Dominika Ostałowska też załatwiła rolę synowi Mikołaj Roznerski swojej dziewczynie ówczesnej i Tomkowi Oświęcińskiemu więc ja się nie

 • Re: Dominika Ostałowska (Marta Mostowiak )

  Co się stało z jej twarzą - jest brzydka, spuchnięta -TRAGEDIA! Każdy odcinek z jej udziałem to koszmar - jak jej serialowy mąż może się z nią całować KOSZMAR! Kiedy reżyserzy wymiksują ją z tego serialu?????? Uwielbiam odcinki w których gra Pan Mikołaj aż przyjemnie na niego patrzeć.