• Informacje na temat:

  dominika wodzianka zasiewska

Artykuły na temat: dominika wodzianka zasiewska
 • Dominika Zasiewska: To chyba nie jest moje dziecko

  Zasiewska zdradziła, jak się czuje po porodzie oraz czy nowy członek rodziny daje jej się wyspać. - Byłam przygotowana, że się urodzi czarny diabeł, a on jest jak aniołek - przyznała była "Wodzianka". źródło: Dzień Dobry TVN/x-news Ojcem dziecka jest jej dużo starszy partner. Zasiewska sukcesywnie publikowała zdjęcia urządzonego dla malucha pokoju i choć - jak mówi - nie chciała nikogo...

 • Była Wodzianka Wojewódzkiego urodziła dziecko

  Dominika Zasiewska, szerzej znana jako była Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, urodziła syna.

 • Wet Fingers na lato: Zobacz Wodziankę w akcji

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "LSI" klubowego duetu Wet Fingers. W klipie występuje Dominika Zasiewska, lepiej znana jako Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Kuba Wojewódzki przedstawił nową Wodzinakę

  ...sezon już uznajemy za udany" - dopisał showman. Przypomnijmy, że Wodzianka ot tytuł, który dzierży dziewczyna podająca gościom "Kuba Wojewódzki" szklanki z wodą. W poprzednich sezonach programu występowały m.in. Dominika Zasiewska i Sonia Wesołowska. Ostatni, 17. sezon "Kuba Wojewódzki", emitowany był we wtorki o godz. 22.30 na antenie TVN. Program stracił jednak widzów, oglądało go o 110

Zdjęcia na temat: dominika wodzianka zasiewska
Wideo na temat: dominika wodzianka zasiewska
 • Dominika "wodzianka" Zasiewska o kryzysie w związku!

  Była "wodzianka" Kuby Wojewódzkiego pojawiła się ostatnio w programie "Świat się kręci" w roli ekspertki od pokonywania kryzysów w związku! Dominika zwracała uwagę przede wszystkim ogromnymi okularami w białych oprawkach. Wygląda w nich na bardziej inteligentną? (TV{/x-news)

 • Dominika Zasiewska schudła po ciąży 32 kg! Jak ona to zrobiła?!

  Dominika Zasiewska, pierwsza Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, rok temu została mamą. Czy udało jej się wrócić do formy po ciąży? O to w "Dzień Dobry TVN" zapytała ją Agnieszka Jastrzębska. "Schudłam ponad 32 kilo" - wyznała modelka. Co Zasiewska zdradziła na temat swojego związku? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Wodzianka debiutuje na planie serialu "Szpital". Nie potrafi zapamiętać tekstu!

  Dominika Zasiewska, czyli słynna Wodzianka z show Wojewódzkiego, zadebiutowała w paradokumencie "Szpital". Dziewczyna wcieliła się w rolę matki, która nie zaszczepiła swojego dziecka. Niestety(...) ordynatora, albo dyrektora. Chodziłabym i robiłabym zastrzyki" - mówi Dominika z uśmiechem. (Dzień Dobry TVN/x-news)