• Informacje na temat:

  domy gwiazd pl

Artykuły na temat: domy gwiazd pl
 • Jak gotują gwiazdy?

  Jeśli jest takie miejsce, w którym nawet gwiazdy odkładają wszystkie maski na bok, z pewnością jest to kuchnia. Już w niedzielę, 17 marca, w specjalnym odcinku "Ugotowanych" zobaczymy czterech celebrytów, poznamy ich domy i fascynacje kulinarne.

 • Wielkanoc gwiazd

  Wielkanoc to także dla wielu światowych gwiazd doskonały czas, by wyrwać się z codziennych obowiązków i spędzić go w towarzystwie rodziny lub najbliższych. Wiele z nich pojedzie w tym roku do Włoch. Sting, Gerard Depardieu, George Clooney, Sharon Stone, Tom Cruise oraz inne gwiazdy kina i muzyki, spędzają Wielkanoc właśnie w tym kraju. Niektórzy mają tam własne domy, inni przyjadą tylko na...

 • Gwiazdy u siebie

  Uśmiechem i dyskrecją zjednuje sobie rozmówców. Gwiazdy zapraszają ją do domów i prezentują się od mniej znanej, prywatnej strony. - Nikogo nie oceniam, cenię profesjonalistów, którzy szanują swoją i moją pracę - wyjaśnia Katarzyna Olubińska.

 • Wynajął dwa domy. Po co?

  Gwiazdor Formuły 1 Lewis Hamilton wynajął dwa domy w Los Angeles, aby tylko być bliżej swojej wybranki, piosenkarki Nicole Scherzinger.

 • Gwiazdy wracają do Nowego Jorku

  Od kiedy huragan Irene zdegradowany został do miana zwykłej burzy tropikalnej, w Nowym Jorku życie powoli się normuje. Również gwiazdy kina wracają do miasta.

 • Imiona dzieci polskich gwiazd

  Fabienne, Vincent, Xavier - co łączy dzieci o tych imionach? Polscy rodzice. Znani polscy rodzice. Nasze gwiazdy prześcigają się w nadawaniu swoim potomkom obco brzmiących imion. Psychologowie stawiają prostą diagnozę: gwiazdy leczą w ten sposób kompleksy i krzywdzą własne dzieci.

 • Tiësto, Don Diablo i inne gwiazdy Don't Let Daddy Know charytatywnie dla polskich dzieci

  Organizator pierwszej polskiej imprezy Don't Let Daddy Know (30 listopada w Ergo Arenie, Gdańsk/Sopot) uruchomił aukcję charytatywną podczas której można wylicytować m.in. spotkanie ze wszystkimi gwiazdami wydarzenia. Podczas koncertu wystąpią czołowe gwiazdy muzyki tanecznej z Tiësto na czele. Cały dochód aukcji zostanie rozdzielony po równo na dwa wybrane domy dziecka.

 • Zburzono dom gwiazdy "Slumdoga"

  W ramach wyburzania slumsów w Bombaju w czwartek wyburzono dom dziecięcej gwiazdy filmu "Slumdog. Milioner z ulicy", opowiadającego historię chłopca ze slumsów, który wygrywa główną nagrodę w teleturnieju.

 • Charytatywny striptiz gwiazdy

  Jork został zdewastowany przez huragan, bo wiele osób nie rozumie, jak wielkie są zniszczenia. Ludzie stracili swoje domy, pracę, ich życie zawaliło się" - powiedziała ze sceny. "Na szczęście jest wiele cudownych osób - także na tym koncercie - pomagających tym, którzy nie mają dachu nad głową, jedzenia czy miejsca do spania. Chciałabym im bardzo podziękować" - kontynuowała gwiazda. "Wraz z moimi...

 • Gwiazdy dla Sudanu

  ...zginęło około 50 tysięcy osób, a ponad milion porzuciło swoje domy w obawie przed kolejnymi atakami. A oto lista utworów, które znalazły się na "Genocides in Sudan": "NUGUNS," System Of A Down...

Zdjęcia na temat: domy gwiazd pl
Wideo na temat: domy gwiazd pl
 • Domy gwiazd, cz. 2

  Jolanta Pieńkowska wybrała się z ekipą "Dzień Dobry TVN" w rejs na Star Island - sztucznie utworzoną wyspę, na której swoje posiadłości ma wiele gwiazd ze świata show-biznesu czy sportu. O willach m.in. Rihanny, Ricky'ego Martina, Glorii Estefan czy Ala Capone opowiedzieli kapitan Richard Stollerwerck i agentka nieruchomości Hillary Hertzberg. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sandra Kubicka pokazała, jak mieszka

  MTV po raz kolejny odwiedzi domy gwiazd! Stacja realizuje nową edycję kultowego formatu „MTV Cribs”, w którym widzowie zaglądają dosłownie za kulisy show biznesu. W pierwszym odcinku do swojego domu zaprosi widzów popularna modelka Sandra Kubicka.

Dyskusje na temat: domy gwiazd pl