• Informacje na temat:

  domy mieszkania gwiazd

Artykuły na temat: domy mieszkania gwiazd
 • Gwiazdy u siebie

  Uśmiechem i dyskrecją zjednuje sobie rozmówców. Gwiazdy zapraszają ją do domów i prezentują się od mniej znanej, prywatnej strony. - Nikogo nie oceniam, cenię profesjonalistów, którzy szanują swoją i moją pracę - wyjaśnia Katarzyna Olubińska.

 • Zburzono dom gwiazdy "Slumdoga"

  W ramach wyburzania slumsów w Bombaju w czwartek wyburzono dom dziecięcej gwiazdy filmu "Slumdog. Milioner z ulicy", opowiadającego historię chłopca ze slumsów, który wygrywa główną nagrodę w teleturnieju.

 • Gwiazda dla ofiar z Włoch

  Przypomnijmy, że w wyniku trzęsienia ziemi w Abruzji we Włoszech zginęło 235 osób. Miasto Pacentro, z którego wywodzi się rodzina Madonny (dziadkowie gwiazdy mieszkali tam do 1919 roku), zostało(...) szczęśliwa, że mogę pomóc miastu i regionowi, z którego pochodzą moi przodkowie. Moje myśli są z osobami, które straciły bliskich lub swoje domy" - Madonna napisała w oświadczeniu. Zobacz teledyski Madonny...

 • W domach polskich sportowców

  Już w sobotę, 2 października, zadebiutuje na antenie program "MTV Cribs PL na sportowo", w którym kamery muzycznej stacji odwiedzą domy polskich sportowców. Gwiazdami pierwszego odcinka będą tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie.

 • Jason Momoa: Silny i milczący

  Bardziej niż sławą Jason Momoa interesuje się kolekcjonowaniem tomahawków, na planie zjawia się z kilkoma gitarami i torbami dodatków, którymi ozdabia przyczepę, tak jak dekoruje swoje domy. "Jestem całkiem zadowolony z bycia sobą" - tym wyznaniem zaskarbił sobie sympatię fanów.

 • Wiosna 2019 w Polsacie

  Włączcie telewizory, bo tej wiosny czekają nas niesamowite emocje w Telewizji Polsat! Znowu zawirujemy na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami", zaśpiewamy razem z setką jurorów w "Śpiewajmy razem. All Together Now", będziemy podziwiać niezwykłe metamorfozy polskich artystów w 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także będziemy się wzruszać i śmiać do łez razem z bohaterami polsatowskich...

 • Iga Cembrzyńska: Aktorstwo jest dla mnie miłością

  Gwiazda filmu, kabaretu, teatru i piosenki. Kobieta obdarzona niezwykłą charyzmą i wieloma talentami. Niedawno skończyła 80 lat. Iga Cembrzyńska opowiada m.in. o życiu z mężem, reżyserem Andrzejem Kondratiukiem.

 • Danny Boyle w Bombaju

  Twórcy filmu "Slumdog. Milioner z ulicy" spotkali się w środę w Bombaju z jego dziecięcymi gwiazdami.

 • Nachodzą Susan w domu

  Próby wzmocnienia ochrony szkockiego domu muzycznej sensacji roku, Susan Boyle, nie na wiele się zdały. Podczas przerwy świątecznej do ogrodu szkockiego domu gwiazdy zakradło się dwóch intruzów.

 • Katarzyna Dowbor poprawia...

  Katarzyna Dowbor prowadzi od września nowy program w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Wraz z ekipą budowlaną remontuje mieszkania ludziom w potrzebie. Okazuje się, że show dziennikarki spodobało się widzom, a stacja notuje wyższą niż rok temu oglądalność w porze jego nadawania...

Dyskusje na temat: domy mieszkania gwiazd
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  nikt nikomu nie obiecywał,że zawsze będzie dobrze i słowa dotrzymał!,aktorzy niech nie narzekają na niskie emerytury,tylko niech zaczną żyć z kont bankowych,domy można zamienić na mniejsze mieszkania,złota zamienić na gotówkę,ale jeśli ktoś taki,jak Rodowicz nie chce mieszkać w bloku,tylko musi w ogromnym domu -to niech bieduje!

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  BZDURY PLECIESZ, ŻYŁO IM SIĘ WYGODNIE ZA DUŻE PIENIĄDZE I NIE ZAPRZĄTALI SOBIE GŁOWY EMERYTURĄ. PANI CZERWIŃSKA WIEDZIAŁA ,ŻE KIEDYŚ PRZEJDZIE NA EMERYTURĘ I PŁACIŁA WIĘKSZE SKŁADKI , ONI WSZYSCY TEŻ MIELI TAKĄ MOŻLIWOŚĆ ! TERAZ PŁACZĄ,A PRZEDTEM PŁAWILI SIĘ W LUKSUSACH. NIECH SPRZEDADZĄ TE SWOJE POSIADŁOŚCI, DOMY ITP. I KUPIĄ MNIEJSZE MIESZKANIA . WSTYDU NIE MAJĄ. LUDZIE PRZEPRACOWALI PO 40 LAT