• Informacje na temat:

  dona summer

Artykuły na temat: dona summer
 • The Summer Man

  Akcja serialu toczy się w latach 60. XX wieku i opowiada o życiu pracowników agencji reklamowej przy nowojorskiej Madison Avenue, koncentrując się na losach utalentowanego specjalisty Dona Drapera (Jon Hamm). Ukazuje również przemiany obyczajowe, jakie dokonywały się w tamtych czasach w amerykańskim społeczeństwie, m.in. wkroczenie kobiet w świat, który wcześniej zarezerwowany był dla mężczyzn...

 • The Ataris w Warszawie

  9 marca w warszawskim klubie "Proxima" zagra amerykańska formacja The Ataris, najbardziej znana z przeróbki pochodzącej z repertuaru Dona Henleya kompozycji "The Boys Of Summer". Przed występem gwiazdy publiczność rozgrzewać będzie polska grupa Bohema.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  Tijuana", którzy starają się rozwiązać zagadkę śmierci jednego z polityków. Black Summer 11 kwietnia zadebiutuje "Black Summer". "Black Summer" jest nowym serialem osadzonym w uniwersum produkcji...

 • Polityk ukradł mu piosenkę?

  Don Henley, lider rockowego zespołu The Eagles, oskarża polityka z Kalifornii o bezprawne wykorzystanie dwóch piosenek grupy w swojej kampanii politycznej.

 • Najlepsze piosenki na lato

  Magazyn "Billboard" przygotował zestawienie najpopularniejszych piosenek na lato. W rankingu zwyciężył klasyk "Summer In The City" grupy The Lovin' Spoonful.

 • Lista letnich przebojów

  Jeden z amerykańskich magazynów zajmujących się przemysłem muzycznych opracował listę największych letnich przebojów wszech czasów. Jednym z kryteriów było słowo "lato" w tytule. Zwyciężył utwór "The Theme From A Summer Place" Percy Faith, który w 1960 roku spędził 9 tygodni na szczycie listy "Billboardu".

 • Piękna Aguilera wciąż na szczycie

  Na liście najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii singli ciągle panuje spore zmieszanie, nic nie zmieniło się jednak na jej szczycie. Już drugi tydzień z rzędu znajduje się tam Christina Aguilera z utworem "Beautiful". Tuż za nią pojawia się jednak pierwsza nowość, ale - co jest dużą niespodzianką - nie jest nią nowy singel Eminema, ale "I Begin To Wonder", czyli najnowsza propozycja Danii Minogue, młodszej siostry Kylie.

 • Aguilera pokonała Tatu

  Na liście najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii singli zapanował spory ruch - w pierwszej dziesiątce znajduje się aż pięć nowości. Ich naporowi uległy w końcu Rosjanki z Tatu, których utwór "All The Thigs She Said", po 4 tygodniach przebywania na szczycie, spadł na 3. miejsce. Na pozycji pierwszej debiutuje natomiast najnowszy, balladowy, utwór Christiny Aguilery, zatytułowany "Beautiful".

 • Gareth Gates wraca na szczyt

  Na liście najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii prym wiodą nowości. Zajęły one wszystkie miejsca na podium! Najwyżej uplasował się Gareth Gates, finalista angielskiej edycji "Idola". Co ciekawe, utwór "Spirit In The Sky" ma dużo więcej lat niż sam Gareth. W 1970 r. wykonywał go bowiem Norman Greenbaum, 16 lat później na listę wprowadził go zespół Doctor And The Medics. Teraz piosenka powraca po raz trzeci.

 • Pakistański film "Silent Waters" ("Khamosh Pani") w reżyserii Sabihy Sumar zdobył Złotego Lamparta podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Locarno, który zakończył się w sobotę, 16 sierpnia. Obraz Sumar otrzymał także Lamparta dla najlepszej aktorki (Kirron Kher), nagrodę Jury Ekumenicznego oraz specjalne wyróżnienia Młodego Jury, a także jury Międzynarodowej Federacji Klubów Filmowych.

Wideo na temat: dona summer
 • 500 dni miłości

  Tom jest niepoprawnym romantykiem. Wierzy, że nawet w obecnych cynicznych czasach prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Niestety Summer nie podziela jego zdania. To nie przeszkadza Tomowi walczyć o uczucia dziewczyny. Jest jak współczesny Don Kichote... marzyciel próbujący osiągnąć nierealne cele. Po jakimś czasie nie jest zakochany w Summer, tylko w idealizowanym obrazie dziewczyny, który sam stworzył. Historia zaczyna się w dniu gdy piszący teksty na kartki z życzeniami Tom (Joseph...

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...