• Informacje na temat:

  donatella versace -biografia

Artykuły na temat: donatella versace -biografia
 • Donatella Versace (60 l.) przebywa obecnie we Włoszech, gdzie od stycznia do marca trwa jedna z najpopularniejszych branżowych imprez - Fashion Week. Za stylową szefową znanego domu mody na każdym kroku krążą paparazzi, co niespecjalnie podoba się samej zainteresowanej. Podczas zakupów w jednym ze sklepów dała temu wyraz, grożąc panom z aparatami palcem.

 • Gina Gershon zagra Donatellę Versace

  Amerykańska aktorka Gina Gershon zagra Donatellę Versace w telewizyjnej produkcji biograficznej "Dom mody Versace". Film ma przedstawić przede wszystkim dramatyczny okres w życiu rodziny, morderstwo słynnego projektanta i założyciela marki, Gianniego Versace.

 • W Mediolanie trwa najważniejsze wydarzenie modowe na świecie, podczas którego projektanci prezentują swoje najnowsze kolekcje. Fotoreporterom przed jednym z pałaców udało się sfotografować Donatellę Versace (60 l.), słynną wiceprezes domu modowego. Pomijając oszpeconą operacjami plastycznymi twarz, trzeba przyznać, że garderoba 60-latki robi wrażenie. Styl i elegancja!

 • Madonna: Miliony od Versace

  Madonna zarobiła 10.5 miliona dolarów za wzięcie udziału w kampanii reklamowej nowej kolekcji Versace. Nie jest to pierwsza współpraca gwiazdy pop z tą renomowaną firmą, którą po śmierci jej twórcy, Gianniego Versace, kieruje obecnie jego siostra, 49-letnia Donatella.

 • Odmówiła "grubym" modelkom!

  Podczas jednej z sesji zdjęciowych Donatella Versace (56 l.) odmówiła współpracy z modelkami o nieco pełniejszych kształtach.

 • Britney: Kreacja dla dziecka

  Projektantka Donatella Versace, córka słynnego kreatora mody Giovanni'ego Versace, zaoferowała Britney Spears, że przygotuje kolekcję ubrań dla dziecka wokalistki. W dodatku Versace chciałaby przekazać ją za darmo.

 • Ashley Tisdale wyszła za mąż!

  ...aktorki pospieszyli oczywiście z gratulacjami, zachwalając przy tym jej ślubną kreację. Jak podają zagraniczne media, suknię zaprojektowała Donatella Versace. Jedną z druhen była jej koleżanka po...

 • Niezadowolona z filmu o sobie

  Donatella Versace zbojkotowała film poświęcony jej osobie. Telewizyjna produkcja "House of Versace", bazująca na książce "Versace: Geniusz, sława i morderstwo" pióra Deborah Ball, jest zdaniem włoskiej projektantki mody "czystą fikcją".

 • Beata Kozidrak: Sensacyjna zmiana planów!

  ...starszą córkę Kasię (35)" – mówi informator tygodnika "Świat i Ludzie". Czy staną się klanem modowym jak... włoscy Versace? Oby tylko Beata nie skończyła jak Donatella!

 • Britney Spears na wakacjach

  Britney Spears, która w sierpniu ogłosiła, iż robić sobie sześciomiesięczne wakacje, wkrótce wejdzie do studia nagraniowego. Tymczasem we wtorek, 1 października, 20-letnia amerykańska wokalistka pojawiła się na pokazie przyszłorocznej wiosenno-letniej kolekcji domu mody Versace w Mediolanie.

Zdjęcia na temat: donatella versace -biografia
 • Donatella Versace
 • Donatella Versace
Wideo na temat: donatella versace -biografia
 • Potworek po operacjach plastycznych

  Projektantka mody, 53-letnia Donatella Versace (siostra słynnego Gianniego) przeszła dziesiątki operacji plastycznych. Poddała modyfikacji praktycznie każdą część twarzy. Teraz gorzej od niej wyglądają chyba tylko Michael Jackson i Jocelyn Wildenstein, która dla męża chciała upodobnić się do kota.

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

Dyskusje na temat: donatella versace -biografia
 • Re: "Barwy szczęścia": Joanna Moro zagra legendarną spikerkę?

  A kto zagra stara Bogumile....? No w zasadzie są tylko dwie kandydatki - Donatella Versace - Jerzy Urban ( po niewielkiej charakteryzacji ) i witajcie oskary i złote palmy

 • Re: Dziś też to robi! Jej twarz jest wyjątko...

  Elsa Patton, to dopiero ofiara chirurgów, a jej córka Marysol już się powoli upodabnia do matki. A to co zrobiła z sobą Jocelyn Wildenstein, która chciała upodobnić się do kota, Donatella Versace czy bracia Bogdanoff, to już kuriozum. No i Pete Burns, też wymiata. Te pokazane tutaj, to pikuś.