• Informacje na temat:

  doniesienia prasy

Artykuły na temat: doniesienia prasy
 • Edyta Górniak: Obsesja prasy brukowej

  Edyta Górniak komentuje doniesienia na temat rzekomego romansu z muzykiem swojego zespołu.

 • Mel Gibson: Apel do prasy

  Mel Gibson ( "Pasja" ) apeluje do prasy, aby przestała się w końcu interesować wakacyjnym incydentem z jego udziałem, kiedy to został przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu i awanturował się z policjantem, głosząc antysemickie hasła. Aktor twierdzi, że czytelnicy są już po prostu znudzeni całą tą sprawą.

 • TVP złożyła doniesienie do prokuratury ws. utrudniania pracy dziennikarce

  ...". Złożenie doniesienia stacja zapowiadała w sobotę. Sprawą zainteresowała się również Policja, deklarując zawiadomienie m.in. w tej sprawie prokuratury i Rzecznika Praw Obywatelskich.  Nie ma(...) i Pałacem Prezydenckim, a wiążą się z szerzeniem mowy nienawiści. Przeciwko utrudnianiu pracy dziennikarzy zaprotestowało Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP. Centrum w opublikowanym...

 • Edyta Górniak komentuje doniesienia tabloidu

  ..."Treść jest oburzająca, podła i niezgodna z prawdą" - tak wokalistka Edyta Górniak zareagowała na doniesienia prasowe dotyczące jej życia prywatnego.

 • Axl Rose ze Slashem

  Slash, były gitarzysta formacji Guns N'Roses, potwierdził doniesienia prasy o jego odwiedzinach u wokalisty grupy, Axla Rose'a.

 • Nie będzie synem Indiany?

  Shia LaBeouf ( "Constantine" ) wyśmiał doniesienia prasy na temat swojego udziału w filmie "Indiana Jones 4". Według ostatnich plotek młody aktor miałby zagrać syna tytułowego bohatera.

 • Geri Halliwell, brytyjska wokalistka, stanowczo zdementowała plotki , jakoby w jej najnowszym teledysku zrobiono fotomontaż i jej głowę dołączono do ciała wynajętej tancerki. Na te sensacyjne doniesienia prasy brytyjskiej zareagowała także wytwórnia EMI, dla której nagrywa była członkini Spice Girls.

 • Niewdzięczna Britney Spears

  Jeszcze niedawno sama potrzebowała opieki, a teraz nie chce pomóc chorej matce. "Britney ucięła wszelkie kontakty z matką" - mówią informatorzy amerykańskiej prasy.

 • Pani Doda u Pana Zanussiego

  ..."Z wielką przyjemnością potwierdzamy doniesienia mediów dotyczące występu Dody w najnowszym filmie Pana Krzysztofa Zanussiego Serce na dłoni " - czytamy na oficjalnej stronie wokalistki.

 • Gwiazda została pobita? Będzie pozew

  Prawnicy Britney Spears przygotowują pozew przeciwko amerykańskiemu magazynowi "Star". Gazeta opublikowała doniesienia na temat rzekomego pobicia gwiazdy pop przez jej partnera, Jasona Trawicka.

Wideo na temat: doniesienia prasy
 • Kendall Jenner i Harry Styles zorganizowali spotkanie swoich rodziców?!

  Związek Kendall Jenner (20 l.) i Harry'ego Stylesa (21 l.) wciąż pozostaje tajemnicą. Choć modelka i muzyk nie potwierdzają plotek na swój temat, często widywani są razem. Podczas prywatnej imprezy w jednym z hollywoodzkich klubów muzycznych miało dojść do spotkania rodziców pary. Kendall zjawiła się z mamą, Harry natomiast przyprowadził swojego ojczyma. Wygląda na to, że doniesienia prasy