• Informacje na temat:

  doniu

Artykuły na temat: doniu
 • Doniu tłumaczy się z "Czarnej soboty"

  ..."Jedni organizują marsze, inni zapalają znicze, składają kwiaty lub spędzają czas z bliskimi, ja nagrałem utwór" - pisze w swoim oświadczeniu Doniu , którego "Czarna sobota" jest wyrazem odczuć w obliczu katastrofy pod Smoleńskiem.

 • Jeden Osiem L powraca: "Znów to mam" (zobacz teledysk)

  Duet Jeden Osiem L prezentuje teledysk "Znów to mam". To pierwszy singel z powrotnego albumu "deKada".

 • Chcą zarobić na tragedii?!

  Jeden z dzienników publikuje artykuł, którego autorka stawia tezę, iż Michał Wiśniewski , Sara May i Doniu chcą zarobić na dramacie, jaki wydarzył się pod Smoleńskiem.

 • Doniu na wyścigach

  Po dłuższej nieobecności nowym utworem "Czuję że wygrywam" i klipem przypomina o sobie raper Doniu.

 • Awantura za kulisami w Opolu! Donatan pobił menadżera Michała Szpaka?!

  ...sytuację". Głos na Facebooku zabrał Michał Szpak.  "Oj Doniu, Doniu... Widać, komuś brak tu klasy, przegrywać też trzeba potrafić - tyle w temacie! Przykro mi, że takie zachowania mają miejsce jeszcze na...

 • Doniu ucieka!

  W sobotę, 12 lutego, odbyła się premiera drugiego singla radio wego zatytułowanego "Uciekaj" z gościnnym udziałem 52 Dębiec. Numer w którym udziela się też DJ Story pochodzi z solowego projektu "Monologimuzyka", który po sukcesie pierwszego singla "Przestrzeń" świetnie radzi sobie w notowaniach rozgłośni radiowych i telewizyjnych.

 • Andrzejewicz zamiast Dody

  W kolejnej odsłonie programu realizowanego przez stację VIVA Polska Andrzejewicz będzie pełnić rolę jurorki w konkursie karaoke. Pozostałymi jurorami w "Shibuya" niezmiennie będą Michał Wiśniewski i Doniu. Zwycięzca show zdobędzie 10 tysięcy złotych. Jurorzy będą oceniać nie tylko zdolności wokalne, ale również osobowość, prezencję sceniczną oraz umiejętności porwania publiczności do zabawy...

 • "Przestrzenny" Doniu

  11 września odbyła się oficjalna premiera singla "Przestrzeń" z nadchodzącej płyty Donia pod tytułem "Monologimuzyka". To pierwszy z czterech planowanych singli promujących ten album. Do utworu zrealizowany zostanie również teledysk, którego realizacją zajmie się Paweł Śmietanka, zdobywca nagrody Camerimage 2003.

 • Wiśniewski: Nie pozwolę się obrażać

  ...15 kwietnia "Dziennik Gazeta Prawna" opublikował tekst pt. "Ich Troje i Doniu zawodzą o Katyniu, czyli artyści zarabiają na tragedii narodowej", którego autorka zarzuciła Wiśniewskiemu, Sarze May oraz Doniowi wydanie utworów ku czci ofiar poległych w katastrofie samolotu prezydenckiego dla zarobku. "To zwykła próba zbicia własnego kapitału na tragedii narodowej. (...) Dla pseudomuzyków każda...

 • Doniu chwali bokserów

  "Uciekaj" to kolejny singel pochodzący z solowej płyty Donia, "Monolgimuzyka". W tym utworze członka składu Ascetoholix wspomaga 52 Dębiec. Z okazji premiery teledysku do utworu "Uciekaj" na stronach INTERIA.PL, Doniu opowiedział nam o nagraniu i nakręconym do niego klipie.

Dyskusje na temat: doniu