• Informacje na temat:

  donna

Artykuły na temat: donna
 • Dziecięca gwiazda Donna Butterworth nie żyje

  Donna Butterworth, dziecięca aktorka znana z kinowych występów u boku Elvisa Presleya i Jerry'ego Lewisa, nie żyje. Miała 62 lata.

 • Donna Summer nie żyje

  Donna Summer, zwana królową muzyki disco, zmarła w wieku 63 lat. Znana była z takich wielkich przebojów, jak "I Feel Love", "Love to Love You Baby", "Bad Girls" czy "Hot Stuff".

 • Gwiazdy opłakują Donnę Summer

  Donna Summer, zwana królową muzyki disco, zmarła w czwartek (17 maja) w wieku 63 lat. Znana była z takich wielkich przebojów, jak "I Feel Love", "Love to Love You Baby", "Bad Girls" czy "Hot Stuff(...). "R I P Donna Summer, legenda!!! Twoja muzyka będzie żyła wiecznie" - napisał Billy Ray Cyrus. "Spoczywaj w pokoju droga Donno Summer. Twój głos był rytmem serca i ścieżką dźwiękową dekady" - to z kolei...

 • Donna Summer: O włos od samobójstwa

  Donna Summer o mały włos nie popełniła samobójstwa - i to będąc u szczytu sławy. Tego typu rewelacje można znaleźć w wydanej właśnie autobiograficznej książce popularnej w połowie lat 70. wokalistki, zatytułowanej "Ordinary Girl: The Journey".

 • Twórca "Donnie Darko" terrorystą?

  Według oficjalnej biografii jest reżyserem świetnie przyjętego filmu "Donnie Darko", twórcą mniej znanego "Domino" oraz uczestnikiem konkursu tegorocznego festiwalu w Cannes. Jednak według amerykańskiego Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego, Richard Kelly jest także groźnym... terrorystą. Nie wiadomo w związku z tym, czy USA puści go na canneński festiwal

 • "Creed: Narodziny legendy" : Donnie i Rocky

  Donnie Creed to syn Apolla Creeda, boksera, z którym pierwszą poważną walkę stoczył Rocky Balboa. Osierocony Donnie postanawia pójść w ślady ojca i zaczyna trening pod okiem jego dawnego oponenta i przyjaciela, obecnie żywą legendę i krzepkiego emeryta. Koniec jednej opowieści zazębia się z początkiem drugiej.

 • Donnie Yen u boku Jackie Chana

  Donnie Yen, mistrz wschodnich sztuk walki, znany z ról w takich filmach, jak "Iron Monkey", "Nieśmiertelny: Ostatnia rozgrywka" , wystąpi u boku Jackie Chana i Owena Wilsona w sequelu filmu "Kowboj z Szanghaju" .

 • Tylko rodzina wiedziała o chorobie gwiazdy

  Dlaczego Donna Summer ukrywała chorobę? Była menedżerka zmarłej 17 maja gwiazdy wspomina artystkę.

 • Zabił ją toksyczny pył?

  Zmarła w czwartek (17 maja) piosenkarka Donna Summer była przekonana, że nowotwór, który zaatakował płuca gwiazdy, wywołało wdychanie toksycznego pyłu powstałego po zamach terrorystycznych 11 września 2001 roku w Nowym Jorku - twierdzi serwis TMZ. Osoby z otoczenia zmarłej gwiazdy ujawniły portalowi, że w dniu ataku terrorystycznego Donna Summer przebywała w apartamencie niedaleko Ground Zero...

 • Będą dwa sequele "Jurassic World"

  Szefowa studia Universal, Donna Langley, ujawniła, że reżyser Colin Trevorrow pracuje nie nad jedną, lecz dwiema kontynuacjami tegorocznego hitu "Jurassic World".

Zdjęcia na temat: donna
Wideo na temat: donna
Dyskusje na temat: donna