• Informacje na temat:

  dorociński zdjęcia

Artykuły na temat: dorociński zdjęcia
 • Marcin Dorociński ostrzega przed oszustem, który się pod niego podszywa

  Marcin Dorociński zaapelował do swoich fanów o to, by nie odpowiadali na wiadomości, które dostają od niego na Instagramie. Jak się okazuje, nie wysyła ich aktor, tylko oszust, który założył fałszywe konto gwiazdora i się pod niego podszywa.

 • Marcin Dorociński: Bez munduru

  W polsko-brytyjskiej superprodukcji "303. Bitwa o Anglię" Marcin Dorociński zadaje szyku w stalowoniebieskim mundurze RAF-u. Aktor żałuje, że nie miał szansy odkupić tego uniformu od ekipy filmowej.

 • Dorociński policjantem

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji Piotra Matwiejczyka "Kup Teraz". W filmie będzie można zobaczyć także znanych aktorów, m.in. Ewę Ziętek, Pawła Wawrzeckiego i Marcina Dorocińskiego.

 • Dorociński zakochany

  Marcin Dorociński (35 lat) spotyka Magdalenę Boczarską i zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia... W życiu? Nie. Na ekranie, a właściwie na razie na planie najnowszej komedii romantycznej Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza ("Testosteron", "Lejdis") "Idealny facet dla mojej dziewczyny".

 • Dorociński jako Kukliński

  W thrillerze "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego w roli pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, a jego żonę Hannę zagra Maja Ostaszewska. Część obsady powstającego filmu ujawnił jego dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • Ślubne zdjęcia Dorocińskiego i Kijowskiej

  W rolach głównych występują Marcin Dorociński oraz Julia Kijowska. Twórcy filmu przygotowali zdjęcia ślubne pary, które miały być wykorzystane na planie. Ostatecznie tak się nie stało, ale dzięki temu jeszcze przed premierą możemy oglądać aktorów na fotografiach z "albumu rodzinnego". Marcin Dorociński oraz wschodząca gwiazda polskiego kina Julia Kijowska (najlepsza aktorka MFF w Salonikach...

 • "Pitbull. Ostatni pies": Dorociński zagra u Pasikowskiego

  Marcin Dorociński ujawnił, że zagra w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies".

 • Marcin Dorociński w obsadzie "Księgi Diny"

  Na facebookowym profilu Marcina Dorocińskiego ukazała się informacja, że aktor dołączył do obsady najnowszego filmu Ole Bornedal'a "Księgi Diny".

 • Dorociński w wojennym thrillerze

  Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Weronika Rosati i Andrzej Zieliński to odtwórcy głównych ról w "Obławie". Zdjęcia do wojennego thrillera Marcina Krzyształowicza rozpoczęły się dzisiaj w nowosądeckim Rytrze.

 • Dorociński w świecie mody

  Kończą się zdjęcia do produkcji reklamowanej jako polski odpowiednik "Diabeł ubiera się u Prady". W "Miłości na wybiegu" pojawi się Urszula Grabowska, Marcin Dorociński i Karolina Gorczyca.

Zdjęcia na temat: dorociński zdjęcia
Wideo na temat: dorociński zdjęcia
 • Marcin Dorociński o Grupie Darwina

  " - mówi Marcin Dorociński. "Chwilę potem się odezwali, spotkaliśmy się i zrobiliśmy wspólnie projekt 'Wielkie Teorie Darwina'. Jestem z tego bardzo zadowolony, bo to są wspaniali, młodzi aktorzy o nieograniczonej wyobraźni" - dodaje aktor. Z Marcinem Dorocińskim na planie filmu Boski plan" spotkał się Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły

 • Marcin Dorociński dziennikarzem śledczym

  W Warszawie zakończyły się zdjęcia do nowego serialu HBO „Pakt”. Będzie to thriller osadzony m.in. w środowisku dziennikarzy śledczych. W jedną z głównych ról wcielił się Marcin Dorociński. Premiera nowej produkcji planowana jest na jesień.

 • Marcin Dorociński: Warto dbać o innych

  sami" - mówi Marcin Dorociński. "Dlatego warto dbać o innych, także o ludzi, nie tylko o zwierzęta. Warto być dla siebie miłym, przyzwoitym, dobrym" - dodaje. Z aktorem na planie filmu Boski plan" spotkał się Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły się 26 marca w Warszawie. Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2018 roku.

Dyskusje na temat: dorociński zdjęcia
 • Re: "Komisja morderstw": Paweł Małaszyński powraca na ekran

  Gdzie on jest gruby? Normalny facet. Był za chudy, teraz przynajmniej wygląda jak prawdziwy facet, nie anorektyk. Do grubego mu daleko, jak stąd do księżyca. Od czasu tego zdjęcia zresztą schudł. Same piękne panie i piękni panowie na forum, tak? Koń by się uśmiał. A broda w modzie, ma ją Dorociński....a gdzie krytyka, ma mnóstwo innych osób.