• Informacje na temat:

  dorota ewa

Artykuły na temat: dorota ewa
 • Dorota Stalińska w czwartej części komedii "Kogel Mogel"

  Dorota Stalińska pojawi się w filmie "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Aktorka zamieściła zdjęcia z planu na swoim profilu społecznościowym na Facebooku.

 • Dorota Kolak: Pracować w radości

  Zmarszczki są obliczem dojrzałości. Każdy kolejny dzień to dla aktora kopalnia wiedzy i inspiracji. O tym, że aby czerpać radość trzeba być pewnym swojego miejsca na ziemi opowiada Dorota Kolak.

 • Pol'and'Rock 2020 w wersji online: Sekielscy i Ewa Ewart gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych

  Dziennikarze i autorzy nagradzanych filmów dokumentalnych Ewa Ewart oraz bracia Tomasz i Marek Sekielscy będą gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol'and'Rock Festival, który w całości odbędzie online.

 • Dorota Kolak laureatką Nagrody im. Ireny Solskiej

  ...intrygującą i niespokojną urodę, dostrzegano role pełne dumy i siły, uważano, że kreowane przez nią postacie niosą swoistą tajemnicę. Dorota Kolak w teatrach Kalisza, Gdańska, Warszawy zagrała ponad 90 ról(...) na sukces aktorki jest "żmudna praca". Dorota Kolak (ur. 20 czerwca 1957 r. w Krakowie) ukończyła studia aktorskie w krakowskiej PWST w 1980 r. "Pracowała wtedy usilnie nad warsztatem pod okiem...

 • Dorota Kolak: Aktorstwo konserwuje

  Dorota Kolak opowiada o tym, jaka jest naprawdę, kto się nią inspiruje i jak wygląda życie z drugim aktorem.

 • Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska o świętach

  Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska - trzy popularne aktorki opowiedziały o swoich świętach Bożego Narodzenia. Posłuchajmy, gdzie je spędzają, co serwują na wigilijnym stole, a przede wszystkim - czym (przez żołądek!) trafiają do serc bliskich.

 • Dorota Chotecka-Pazura: Bez botoksu

  ...- Wiekiem nigdy się nie martwiłam i nie martwię - Dorota Chotecka-Pazura mówiła niedawno w rozmowie z "Tele Tygodniem". Kilka dni po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" aktorka świętuje 50. urodziny.

 • Dorota Wellman Kobietą Roku 2015

  ...poszło. Nie sądzę, żeby to był wielki wyczyn" - powiedziała Dorota Wellman, odbierając Złoty Wawrzyn, nagrodę dla laureatki "Kobieta Roku 2015". Prezenterka przekazała na cele charytatywne 300 tys(...). Dlatego, że jeśli znowu przyjdzie reklamodawca, ja w tej kampanii wezmę udział i znowu oddam pieniądze. Bo dużo bardziej wolę oddawać niż brać". W poprzednich latach Złoty Wawrzyn otrzymały min.: Ewa...

 • Dorota Segda ponownie rektorem Akademii Sztuk Teatralnych

  Dotychczasowa rektor Akademii Sztuk Teatralnych (AST) im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie prof. Dorota Segda została wybrana w poniedziałek przez kolegium elektorów na kolejną kadencję, na lata 2020-2024 – poinformowała uczelnia.

 • Dorota Wellman "kobietą z charakterem"

  Dorota Wellman głosami czytelniczek dwutygodnika "Przyjaciółka" wybrana została Kobietą z charakterem 2012. "W mojej rodzinie mówiło się tak: Bóg nie dał urody, dał charakter. Ten zawdzięczam mamie i babci" - wyznała laureatka.

Zdjęcia na temat: dorota ewa
 • Radosław Pazura i Ewa Chotecka
Wideo na temat: dorota ewa
 • "Zoom na miasto": Odcinek 258.

  kosik, Ryszard Rembiszewski - nasze subiektywne podsumowanie 2018 roku! - zabierzemy Was do świata nowych technologii: Anna Lewandowska, Sarsa, Dorota Haller, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Rafał Struzik(...)W tym odcinku: - jak gwiazdy spędzają Święta? Małgorzata Kożuchowska, Alżbeta Lenska, Weronika Rosati, Rafał Cieszyński, Krystian Wieczorek, Karolina Nowakowska, Anna Jurksztowicz, Ewa Gawryluk

 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1826-1830.

  W domowe pielesze powróci za to Anna (Dorota Kolak) – skruszona i gotowa na trudną rozmowę z mężem (Bronisław Wrocławski)… Marczak z początku nie wpuści nawet ukochanej do mieszkania. Chwilę później Jerzy jednak zasłabnie, a Marczakowa odkryje w końcu, że ma sporą konkurencję. Do opieki nad chorym zgłoszą się od razu Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) z Grażyną (Ewa Konstancja-Bułhak).

 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  Głowacki - czy lubicie niespodzianki? Paweł Burczyk, Ilona Wrońska, Marcin Kwaśny, Paulina Holtz, Joanna Liszowska, Sambor Czarnota, Emilian Kamiński, Daria Widawska - bursztyn w roli głównej: Dorota Wróblewska, Patryk Wojciechowski, Sława Tchórzewska, Piotr Kowalczuk, Ewa Rachoń, Dorota Gulbierz, Michał Starost, Paweł Węgrzyn, Aneta Larysa Knap, Anna Butrym, Dominika Czarnecka - Thriller czy

Dyskusje na temat: dorota ewa