• Informacje na temat:

  dorota gardias plaża

Artykuły na temat: dorota gardias plaża
 • Dorota Gardias na plaży

  Już po raz trzeci ekipa TVN wyrusza w wakacyjną podróż po polskim wybrzeżu oraz Mazurach, aby zaprezentować atrakcje polskich kurortów. Program "Projekt plaża" poprowadzą w tym roku: Dorota Gardias i Irek Bieleninik.

 • "Alle zima" Janiaka i Gardias

  Telewizja TVN stawia na swoich celebrytów. Dorota Gardias, prezenterka prognozy pogody, która dzięki głosom widzów wygrała IX edycję "Tańca z gwiazdami", już niedługo poprowadzi nowy program.

 • "Projekt Plaża" we Władysławowie

  Kolejna odsłona "Projektu Plaża" będzie miała miejsce we Władysławowie w dniach 16-19 lipca. Sportowe i taneczne atrakcje będą czekać na turystów i mieszkańców tego kurortu od czwartku do niedzieli w godzinach od godz. 9 do 17 i od 20 do... białego rana. Na zabawę zapraszają prowadzący "Projekt Plaża": Dorota Gardias-Skóra i Irek Bieleninik.

 • Wygrała "Taniec..." i klapa

  Piękny uśmiech Doroty Gardias nie przyciągnął widzów przed telewizory. Czy to koniec kariery pogodynki?

 • Irek Bieleninik: Co się z nim stało?

  ..., motor, a może dobre narty?" - mówił wtedy w "Przeglądzie". Dobra passa konferansjera trwała. Przez lata wciąż prowadził "Strong Manów". W 2009 roku w duecie z Dorotą Gardias był gospodarzem "Projektu plaża". Jego przygoda ze "Strong Manami" zakończyła się w 2011 roku, kiedy zdecydowano o zakończeniu emisji programu. Od tamtej pory Bieleninik zaczął coraz rzadziej pokazywać się w mediach...

 • Nowe programy w telewizji. Co oglądać będziemy we wrześniu?

  ..." (premiera: 6 września). W programie bierze udział osiem par: Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni...