• Informacje na temat:

  dorota gardias sesja rozbierana

Artykuły na temat: dorota gardias sesja rozbierana
 • Gardias-Skóra w rozbieranej sesji

  Którą z pań chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w rozbieranej sesji? - takie pytanie zadaliśmy czytelnikom portalu pomponik.pl. Wyniki są zaskakujące - internauci mają apetyt na odważne zdjęcia pogodynki Doroty Gardias-Skóry , aktorki Marty Żmudy-Trzebiatowskiej oraz Oli Szwed - jak podaje encyklopedia internetowa - "polskiej aktorki i piosenkarki".

 • ...28-letnia Dorota Gardias-Skóra promuje swoją twarzą nową grę komputerową. Pogodynka wcieliła się w rolę czarownicy. Efekty (bardzo interesujące) pracy stylistów będziemy mogli obejrzeć w jednym z magazynów dla panów.

 • Koniec "kariery" Gardias-Skóry?

  Możliwe, że piękną pogodynkę Dorotę Gardias-Skórę zbyt szybko obwołano nową gwiazdą telewizji. Producenci TVN postawili ją przed wielką szansą i... bardzo się rozczarowali. Jej kariera utknęła w martwym punkcie.

 • Gardias-Skóra się rozbierze?

  Zwyciężczyni IX edycji programu "Taniec z gwiazdami", jest zachwycona nagimi zdjęciami swojej koleżanki, Kasi Skrzyneckiej, które kilka lat temu ukazały się na rozkładówce pisma. Teraz Dorota ma(...). Jak informuje tabloid, przedsmak współpracy Doroty z magazynem, panowie będą mogli zobaczyć już 15 czerwca. Gardias-Skóra poprowadzi bowiem pokaz bielizny na imprezie "Samochód roku Playboya".

 • Gardias-Skóra wygryzie Magdę Mołek?

  W "Dzień dobry TVN" szykują się wielkie zmiany. Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, chce by Dorota została jedną z prowadzących program śniadaniowy.

Wideo na temat: dorota gardias sesja rozbierana
 • Sesje

  Nagrodzony na festiwalu niezależnego kina Sundance komediodramat w reżyserii Ben Lewina ("Georgia"). Zbliżający się do czterdziestki, dotknięty paraliżem niemal całego ciała mężczyzna postanawia poznać smak seksu, a w obawie o swą sprawność opłaca terapeutkę, której specjalnością jest leczenie zahamowań seksualnych w praktyce. W rolach głównych: John Hawkes ("Martha Marcy May Marlene", "Do szpiku kości"), laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może"), nominowany do Oscara William H....

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Erratum

  Żona, syn, dobra posada - w życiu Michała wszystko jest poukładane. Pewnego dnia odwiedza swoje rodzinne miasto, żeby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Ma odebrać sprowadzone ze Stanów auto i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót... Michał musi pozostać kilka dni dłużej w miejscu, z którego kiedyś tak bardzo chciał uciec. Powracają wspomnienia, kumple z zespołu, marzenia, o których dawno zapomniał i zdarzenia z przeszłości, które zmieniły jego życie. A może są rzeczy,...