• Informacje na temat:

  dorota gardias skóra

Artykuły na temat: dorota gardias skóra
 • Dorota Gardias-Skóra szczerze o ślubie

  Dorota Gardias-Skóra (38 l.) wierzy w miłość do grobowej deski, ale nie skusi się na kolejne małżeństwo. - Już dziękuję, następnego razu nie będzie - wyznaje.

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

 • Dorota Gardias-Skóra nową Renulką w "Azja Express"? Dała niezły popis

  Dorota Gardias-Skóra (35 l.) jest tak zdeterminowana, by wygrać "Azja Express", że posunęła się do świństwa względem swoich kolegów. Wyrasta na nową Renulkę?

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Dorota Gardias-Skóra dumna ze swoich popisów w "Azja Express"

  Dorota Gardias-Skóra (35 l.) już w pierwszym odcinku "Azja Express" posunęła się do świństwa względem swoich kolegów, zajmując zatrzymany przez nich samochód. Pogodynka nie spodziewała się po sobie aż takiej bezwzględności.

 • Gardias-Skóra: Dużo słońca

  "Tyle słońca w całym mieście..." - chciałoby się zaśpiewać piosenkę Anny Jantar. Nominowana do Telekamer Tele Tygodnia" 2010 w kategorii "prezenter pogody" Dorota Gardias-Skóra zapewniła nas o "swej dobrej pogodzie"

 • Dorota Gardias-Skóra opowiada o samotnym macierzyństwie i nieudanych związkach

  Dorota Gardias-Skróra (34 l.) przyznaje, że nie łatwo jest być samotną matką. Choć ona nie czuje się całkiem osamotniona – w opiece nad córką pomaga jej były partner. Niedawno znalazła też nową miłość.

 • Dorota Gardias: Rozwód i zmiany

  Nowiutki samochód, mieszkanie i program "Meteomaniak" w TVN Meteo. Jeszcze tylko Dorota Gardias dostanie rozwód i może zaczynać życie od początku!

 • Dorota Gardias-Skóra o nowym związku: Nie planuję intymnych zwierzeń

  Do tej pory Dorota Skóra (33 l.) bez oporów opowiadała o swoich partnerach. Teraz, gdy jest w nowym związku, woli milczeć!

 • Pogodynka z Telekamerą

  - Rok temu nie spodziewałam się nawet, że będę mogła siedzieć w tak doborowym towarzystwie, a co dopiero pomyśleć, żeby otrzymać taką statuetkę - powiedziała w rozmowie z INTERIA.PL "pogodynka z Telekamerą", czyli Dorota Gardias-Skóra.

Zdjęcia na temat: dorota gardias skóra
Wideo na temat: dorota gardias skóra
 • Gardias-Skóra: Związki rozpadają się, bo sprawy łóżkowe nie wychodzą!

  Dorota Gardias-Skóra gani wszystkie znane osoby, które przed kamerami opowiadają o swoim życiu erotycznym. Ona od dawna już tego nie robi. Zgadza się jednak z wynikami badań, iż bardzo dużo związków(...). Ale ze swoim ukochanym, ze swoją ukochaną warto, a nawet trzeba porozmawiać, jeżeli coś nie gra" – radzi Gardias-Skóra.

 • Skóra, w której żyję

  "Skóra, w której żyję" to owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Reżyser od początku filmu mnoży pytania, trzymając widzów przez cały seans w napięciu. Twórca Wszystko o mojej matce po raz drugi w swojej karierze sięgnął po materiał literacki (Drżące ciało inspirowane było powieścią Ruth Rendell) i przygotował scenariusz na podstawie powieści Tarantula Thierry'ego Jonqueta. W rolach głównych występują: Antonio...

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...