• Informacje na temat:

  dorota gawryluk dziennikarka

Artykuły na temat: dorota gawryluk dziennikarka
 • Dorota Gawryluk: Nie będę miłą, grzeczną panią

  ...- Będę pilnować, by rozmowy nie zamieniły się w pyskówkę - mówi o swoim nowym programie Dorota Gawryluk. - Jeśli dyskusja będzie zbaczać na ślepe tory, uderzę w stół - dodaje dziennikarka.

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  ...11 października "Wydarzenia" będą świętowały 10. urodziny. To czas podsumowań? Dorota Gawryluk: - Przy okazji każdej rocznicy pojawia się moment na refleksje: gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy(...) Gawryluk - dziennikarka telewizji Polsat od początku lat 90. Najpierw pracowała jako reporterka, następnie prowadząca, a od 2001 r. zastępczyni szefa "Informacji" i "Politycznego graffiti". Od 2004 do 2007

 • Dorota Gawryluk nie jest już szefową "Wydarzeń" w Polsacie

  Dorota Gawryluk postanowiła zrezygnować z kierowania programu "Wydarzenia" w Polsacie. Co będzie robiła?

 • Trema Doroty Gawryluk

  Dorota Gawryluk prowadzi w Polsacie swój autorski program "Dorota Gawryluk - konfrontacje". Ta doświadczona dziennikarka przyznaje jednak, że przed każdym programem czuje tremę.

 • Dorota Gawryluk: Większa odpowiedzialność

  Na początku maja została nową dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Widzowie cenią ją przede wszystkim za rzetelność. Co Dorota Gawryluk myśli o fake newsach, krytyce i o byciu osobą publiczną?

 • Gawryluk wraca do "Wydarzeń"

  Od lutego 2009 roku Dorota Gawryluk będzie prowadziła "Wydarzenia" na zmianę z Jarosławem Gugałą.

 • Dorota Gawryluk: Prawicowa feministka

  Dla dziennikarki „Wydarzeń” Wielkanoc to wyjątkowy okres. Zwłaszcza pod względem duchowym. Dorota Gawryluk opowiedziała o przygotowaniach do świąt i zwyczajach, które stara się celebrować wraz z rodziną. Wytłumaczyła również, w jaki sposób zażegnuje konflikty w swoim małżeństwie. Gwiazda odsłoniła także kulisy pracy w telewizji i przedstawia receptę na poprawę sytuacji kobiet.

 • Dorota Gawryluk: Jestem feministką!

  Jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych Polsatu. Ma silną osobowość, jest świetnie zorganizowaną profesjonalistką. Ma swój własny, niepowtarzalny styl. Dorota Gawryluk wraca na antenę po urodzeniu córeczki!

 • Dorota Gawryluk: Staram się zadawać trudne pytania

  Od ponad 20 lat sprawdza się w roli dziennikarki informacyjnej. Dorota Gawryluk ma w mediach ugruntowaną pozycję, lecz jak przyznaje, największą wartością jest dla niej rodzina i wychowywanie dwójki dzieci.

 • Kto zastąpi Gawryluk?

  Dziennikarka z telewizją Polsat News związana jest od 2008 roku. Wcześniej pracowała m.in. w TVN 24. W "Wydarzeniach" zastąpi Dorotę Gawryluk, która wzięła kilkumiesięczny urlop macierzyński. Wkrótce(...) debatę prezydencką. Jaki ma sposób na zmęczenie? - Kawa, ale nie więcej niż dwie dziennie. Potrafiłam wypijać cztery, co nie wpływało na mnie dobrze. Ale najlepsza jest... adrenalina - mówi dziennikarka...