• Informacje na temat:

  dorota gawryluk maz

Artykuły na temat: dorota gawryluk maz
 • Dorota Gawryluk: Jestem feministką!

  Jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych Polsatu. Ma silną osobowość, jest świetnie zorganizowaną profesjonalistką. Ma swój własny, niepowtarzalny styl. Dorota Gawryluk wraca na antenę po urodzeniu córeczki!

 • Dorota Gawryluk: Włącz i bądź!

  Zbliżają się mikołajki. Z tej okazji Polsat nada specjalny blok reklam. Wystarczy, że będziemy je oglądać przez kwadrans, a przyczynimy się do pomocy chorym dzieciom. Dorota Gawryluk zachęca do udziału w tej akcji.

 • Dorota Gawryluk: Staram się zadawać trudne pytania

  Od ponad 20 lat sprawdza się w roli dziennikarki informacyjnej. Dorota Gawryluk ma w mediach ugruntowaną pozycję, lecz jak przyznaje, największą wartością jest dla niej rodzina i wychowywanie dwójki dzieci.

 • Dorota Gawryluk: Prezenterka, matka, żona

  Na początku lat 90. rozpoczęła pracę w telewizji Polsat i jest tam do dziś. Dla wielu jest jednak wielką zagadką. Bo Dorota Gawryluk (41 l.) z jednej strony wydaje się krucha i delikatna, a z drugiej(...)? Poznajmy ją zatem bliżej... Przed chwilą widziałam panią w telewizji. A teraz rozmawiamy i wygląda pani dokładnie tak samo... Dorota Gawryluk: - A czego się pani spodziewała? Myślałam, że będzie widać...

 • Macierzyństwo wymaga poświęceń

  Jej syn jest już pełnoletni, a ona niedawno znów została matką. Dorota Gawryluk opowiada o urokach dojrzałego macierzyństwa i o tym, z czego zrezygnowała dla córeczki.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".