• Informacje na temat:

  dorota gawryluk z córką

Artykuły na temat: dorota gawryluk z córką
 • Dorota Gawryluk: Jestem feministką!

  Jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych Polsatu. Ma silną osobowość, jest świetnie zorganizowaną profesjonalistką. Ma swój własny, niepowtarzalny styl. Dorota Gawryluk wraca na antenę po urodzeniu córeczki!

 • Dorota Gawryluk: Prawicowa feministka

  Dla dziennikarki „Wydarzeń” Wielkanoc to wyjątkowy okres. Zwłaszcza pod względem duchowym. Dorota Gawryluk opowiedziała o przygotowaniach do świąt i zwyczajach, które stara się celebrować wraz z rodziną. Wytłumaczyła również, w jaki sposób zażegnuje konflikty w swoim małżeństwie. Gwiazda odsłoniła także kulisy pracy w telewizji i przedstawia receptę na poprawę sytuacji kobiet.

 • Dorota Gawryluk: Włącz i bądź!

  Zbliżają się mikołajki. Z tej okazji Polsat nada specjalny blok reklam. Wystarczy, że będziemy je oglądać przez kwadrans, a przyczynimy się do pomocy chorym dzieciom. Dorota Gawryluk zachęca do udziału w tej akcji.

 • Dorota Gawryluk: Prezenterka, matka, żona

  Na początku lat 90. rozpoczęła pracę w telewizji Polsat i jest tam do dziś. Dla wielu jest jednak wielką zagadką. Bo Dorota Gawryluk (41 l.) z jednej strony wydaje się krucha i delikatna, a z drugiej(...)? Poznajmy ją zatem bliżej... Przed chwilą widziałam panią w telewizji. A teraz rozmawiamy i wygląda pani dokładnie tak samo... Dorota Gawryluk: - A czego się pani spodziewała? Myślałam, że będzie widać...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  ...- i to na oczach milionów widzów - Dorota Gawryluk . Niedługo czołowa dziennikarka stacji i prezenterka "Wydarzeń" zostanie mamą. Ta wiadomość zelektryzowała media, ale i sama zainteresowana wciąż(...) wśród mojej rodziny. Jeśli będzie córka, to może Nina? - zdradza Dorota Gawryluk. Temperaturę na antenie z pewnością podniesie sport na najwyższym światowym poziomie. Nie zabraknie formuły 1, piłki nożnej...