• Informacje na temat:

  dorota kolak

Artykuły na temat: dorota kolak
 • Dorota Kolak: Ekstremalne przełamanie

  ..."Przenajświętsza Anna się zmieni" - Dorota Kolak, gwiazda "Barw szczęścia", opowiada, dlaczego poprosiła scenarzystów o rewolucję w życiu swojej bohaterki.

 • Dorota Kolak: Zwyczajna, choć wyjątkowa

  W życiu prywatnym Dorota Kolak zwykle jest grzeczna i poukładana, ale na scenie czy przed kamerą nie ma zahamowań – potrafi wyjść ze strefy komfortu i wyzwolić całą gamę emocji. Dzięki temu jej role na długo pozostają w pamięci.

 • Dorota Kolak: Pracować w radości

  Zmarszczki są obliczem dojrzałości. Każdy kolejny dzień to dla aktora kopalnia wiedzy i inspiracji. O tym, że aby czerpać radość trzeba być pewnym swojego miejsca na ziemi opowiada Dorota Kolak.

 • Dorota Kolak laureatką Nagrody im. Ireny Solskiej

  Klub Krytyki Teatralnej i sekcja polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych (AICT) tegoroczną Nagrodę im. Ireny Solskiej za całokształt osiągnięć artystycznych przyznał Dorocie Kolak, aktorce związanej od 37 lat z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku - napisało na swojej stronie AICT.

 • Dorota Kolak: Aktorstwo konserwuje

  Dorota Kolak opowiada o tym, jaka jest naprawdę, kto się nią inspiruje i jak wygląda życie z drugim aktorem.

 • Dorota Kolak: Późna kariera

  Dorota Kolak obchodzi w środę, 20 czerwca, 55. urodziny. Ostatnie lata były dla artystki najbardziej owocne w całej karierze zawodowej.

 • "Wasza Wysokość": Dorota Kolak jako Wanda Rutkiewicz

  W niedzielę, 27 listopada, o godz. 23.30 na antenie TVP2 odbędzie się premiera spektaklu "Wasza Wysokość" w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Przedstawienie inspirowane jest biografią najsłynniejszej polskiej himalaistki i alpinistki - Wandy Rutkiewicz, w którą wcieliła się Dorota Kolak.

 • Dorota Kolak: W emocjach bywam skrajna

  Aktorka o czarującym uśmiechu i ujmującym sposobie bycia. Przez wiele lat znali ją głównie bywalcy Teatru Wybrzeże, dziś kojarzą i cenią miliony Polaków. W kinach Dorotę Kolak oglądamy w "Narzeczonym na niby", a w telewizji m.in. w "Barwach szczęścia".

 • Dorota Kolak: Rozrywkowa emerytka

  Chociaż Dorota Kolak jest aktorką od 1980 roku, przez 14 lat znana była głównie miłośnikom teatru. W 1994 roku po raz pierwszy pojawiła się na małym ekranie. W "Radiu Romans", jednej z pierwszych(...), nie było szoku: "Jak to, emerytka, ja?!"? Dorota Kolak: - Gdy pani to mówi, uświadamiam sobie, że chyba tak było. Ale szybko się skoncentrowałam na naszej radosnej czwórce i na szczęście ta...

 • Dorota Kolak: Staram się wybierać zróżnicowane role

  Dorota Kolak uwielbia kryminały z zaskakującym scenariuszem. Dlatego z radością przyjęła propozycję zagrania zasadniczej Janiny Chorko w "Prokuratorze".

Zdjęcia na temat: dorota kolak
Wideo na temat: dorota kolak
 • Tak mieszka Dorota Kolak, cz.1

  Kaszubski dom pary aktorskiej - Doroty Kolak, znanej szerszej publiczności m.in. z serialu "Przepis na życie" czy Radio romans", oraz Igora Michalskiego .

 • Tak mieszka Dorota Kolak, cz. 2

  Kaszubski dom pary aktorskiej - Doroty Kolak, znanej szerszej publiczności m.in. z serialu "Przepis na życie" czy Radio romans", oraz Igora Michalskiego.

 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1826-1830.

  W domowe pielesze powróci za to Anna (Dorota Kolak) – skruszona i gotowa na trudną rozmowę z mężem (Bronisław Wrocławski)… Marczak z początku nie wpuści nawet ukochanej do mieszkania. Chwilę później Jerzy jednak zasłabnie, a Marczakowa odkryje w końcu, że ma sporą konkurencję. Do opieki nad chorym zgłoszą się od razu Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) z Grażyną (Ewa Konstancja-Bułhak).

Dyskusje na temat: dorota kolak