• Informacje na temat:

  dorota mazur

Artykuły na temat: dorota mazur
 • Dorota Gardias na plaży

  Już po raz trzeci ekipa TVN wyrusza w wakacyjną podróż po polskim wybrzeżu oraz Mazurach, aby zaprezentować atrakcje polskich kurortów. Program "Projekt plaża" poprowadzą w tym roku: Dorota Gardias i Irek Bieleninik.

 • Dorota Kamińska: Nie cofać się

  Nie bardzo lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Dorota Kamińska (58 l.) nigdy nie tłumaczyła się ze swych miłości, małżeństw, nie opowiadała o dzieciństwie ani rodzinie. - Wracanie do przeszłości(...)". Pani Dorota początki swojej kariery wspomina jednak jako niełatwe. Kiedy obroniła dyplom, ogłoszono stan wojenny i ponad trzy lata była bez pracy. Już straciła nadzieję, że kiedykolwiek zacznie grać...

 • Agnieszka Sienkiewicz nie liczy kalorii

  Jest zaskoczona sympatią, jaką wzbudza jej postać. Agnieszka Sienkiewicz opowiada, dlaczego Dorota tak bardzo chce dołączyć do przyjaciółek oraz dlaczego ciągle obawia się świątecznej kąpieli w... jeziorze!

 • Aktorzy żeglują w Mikołajkach

  Aktorska załoga ze sternikiem Markiem Cichuckim ( "Kariera Nikosia Dyzmy" , "Ogniem i mieczem" ) wygrała V Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aktorów zakończone w niedzielę, 27 czerwca, w Mikołajkach, na Mazurach. Do Mikołajek przyjechali m.in. Jacek Kawalec, Olga Bończyk, Piotr Machalica, Edyta Olszówka, Dorota Kamińska.

 • Piotr Woźniak-Starak: Wzruszające pożegnania

  Przetakiewicz, Dorota Gardias.

 • Namiesza w "Klanie"

  Dorota Lanton po sześciu latach znowu pojawia się w "Klanie"! Ale jej Julia w niczym już nie przypomina skromnego dziewczęcia rodem z Litwy, pomagającego niegdyś Elżbiecie w aptece.

 • Paweł Deląg najlepszym żeglarzem

  Paweł Deląg, niezapomniany odtwórca roli Marka Winicjusza w filmie "Quo vadis" , został zwycięzcą III Mistrzostw Polski Aktorów w Żeglarstwie. Zawody rozegrano w weekend (14 - 16 czerwca) w Mikołajkach na Mazurach.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Adam Sztaba został rolnikiem

  Adam Sztaba wraz z żoną Dorotą Szelągowską znaleźli swój azyl. Zmęczeni warszawskim zgiełkiem będą mogli wypoczywać na mazurskiej wsi w okolicach Olsztyna, we własnym domu. Wcześniej jednak czeka ich jego remont.

 • "Daleko od noszy. Reanimacja" w Polsacie od 4 marca

  Kaczmarczyk, Hanna Śleszyńska, Agnieszka Suchora i Magdalena Mazur), do obsady dołączą Katarzyna Glinka oraz Dorota "Doda" Rabczewska. "Doda" zagra Anielkę. Kobieta złamała przepisy drogowe i w ramach kary sąd zobowiązał ją do wykonywania prac społecznych. Zostaje więc kierowcą karetki. W wiosennej serii Dorota "Doda" Rabczewska pojawi się gościnnie. Docelowo ma na stałe dołączyć do obsady...

Wideo na temat: dorota mazur
 • "Daleko od noszy. Reanimacja": Zwiastun serialu

  stałym składem aktorów (są to: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Piotr Gąsowski, Rafał Rutkowski, Bogusław Kaczmarczyk, Hanna Śleszyńska, Agnieszka Suchora i Magdalena Mazur), do obsady dołączą Katarzyna Glinka oraz Dorota „Doda” Rabczewska. „Doda” zagra Anielkę. Kobieta złamała przepisy drogowe i w ramach kary sąd zobowiązał ją do wykonywania prac społecznych. Zostaje więc

Dyskusje na temat: dorota mazur