• Informacje na temat:

  dorota naruszewicz dzieci

Artykuły na temat: dorota naruszewicz dzieci
 • Dorota Naruszewicz oddała chorą mamę do ośrodka. To była trudna decyzja

  Choć Dorotą Naruszewicz (49 l.) targały wielkie wątpliwości, to w końcu zdecydowała, że powierzy opiekę nad chorą mamą specjalistom.

 • Jacek Borkowski: Człowiek musi żyć po coś albo dla kogoś

  Od niemal osiemnastu lat Jacek Borkowski gra w najstarszej telenoweli, choć jak mówi miał być tam tylko chwilę. Jego postać przeszła długą drogę - od "czarnego charakteru" po człowieka, którego fani "Klanu" darzą sympatią.

 • "Korona królów": Dorota Naruszewicz ma aktorstwo we krwi i w sercu...

  Dorota Naruszewicz, którą od 9 września oglądać będziemy jako wielką księżną litewską Juliannę Twerską w kontrowersyjnej telenoweli TVP, "Koronie królów", przez kilka lat - z własnego wyboru - żyła z dala od błysków fleszy. Po odejściu z "Klanu" zajęła się wychowywaniem córek i... szukaniem pomysłu na siebie.

 • "Klan": Wielki powrót, nowa aktorka

  Nieopisane szczęście w "Klanie" - zaginiona przed dwoma laty Beata zjawi się w domu! W roli córki Chojnickich Dorotę Naruszewicz zastąpi jednak Magdalena Wójcik.

 • Dorota Naruszewicz: Czym dziś zajmuje się aktorka?

  Po studiach zrezygnowała z kariery i wyruszyła do ukochanego za ocean. Lubi swój zawód, ale nie jest konkurencją dla jej męża i dzieci.

 • Magdalena Wójcik debiutuje w "Klanie"

  Już 26 września Magdalena Wójcik zadebiutuje w roli Beaty Boreckiej! W ten sposób zastąpi Dorotę Naruszewicz, która dwa lata temu odeszła z "Klanu".

 • Dorota Naruszewicz poświęciła się opiece nad chorą mamą! Przechodzi trudne chwile

  Kiedy usłyszała, że jej mama cierpi na alzheimera, była zdruzgotana. Dziś Dorota Naruszewicz (47 l.) mówi, że choroba je do siebie zbliżyła i wyzwoliła pokłady miłości, jednak nie ukrywa, że wraz z rodziną musi teraz podjąć ważne decyzje dotyczące mamy.

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • "Korona królów": Wielki powrót Doroty Naruszewicz. Zagra matkę króla Jagiełły!

  Lada moment ruszają zdjęcia do kolejnego - trzeciego już - sezonu "Korony królów", który na antenę TVP1 trafi już we wrześniu. W nowych odcinkach pierwszej polskiej telenoweli historycznej zobaczymy m.in. Dorotę Naruszewicz, czyli niezapomnianą Beatę z "Klanu". Aktorka wcieli się w rolę matki Władysława Jagiełły.

 • Wielki powrót w "Klanie"

  Dorośli bohaterowie "Klanu" kłócą się, zdradzają i rozstają. Szukają swojego szczęścia, zapominając, że ich dzieci cierpią.

Zdjęcia na temat: dorota naruszewicz dzieci
Wideo na temat: dorota naruszewicz dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

Dyskusje na temat: dorota naruszewicz dzieci
 • Re: Dorota Naruszewicz wierzy, że dostanie... drugie pięć minut!

  NOO TO FAKTYCZNIE DUUUUUUŻO SIĘ NAPRACOWAŁA PRZY DZIECIACH,BAGATELKA DZIECIAKI MAJĄ 17 LAT MOŻE WNIOSKOWAĆ O PINSET,A ZA ROK 18 I DZIECI WYCHOWAŁA HAAA .

 • Re: Dorota Naruszewicz wierzy, że dostanie... drugie pięć minut!

  A moje dzieci pod wpływem tego serialu co rusz przeglądają atlas historyczny i interesują się polskimi władcami, to raczej plus żyjąc na emigracji

 • Re: "Klan": Dorota Naruszewicz z przytupem wraca do show-biznesu

  Ona by mi na nauczycielkę pasowała, taka jest sztywna i średnio rozgarnięta. Dzieci by się bały.

 • Re: Dorota Naruszewicz (Beata Borecka)

  Czy Beatka wróci do serialu bo wcale nie musi do męża po tylu zdradach zrobiłabym to samo tylko dałabym znać rodzicom że żyje bo oni są porządku a dzieci? :)

 • Re: Dorota Naruszewicz (Beata Borecka)

  złowrogi, ostre ciemne linie. Zimny dom. Urzędnik bankowy i farmaceutka żyjąca sprawami firmy. Ugrzecznione dzieci. Za mało spontaniczności w ich zachowaniu.

 • Re: Dorota Naruszewicz (Beata Borecka)

  uwazam ze pomysl z tym ze Beata odchodzi od dzieci i Jacka jest ...beznadziejny...to nie ten typ kobiety ,zawsze kochała bardzo dzieci (meza mogła zmienic , ale dzieci ????) jesli przez lata była w tym filmie wspaniałą matką to takie rozwiązanie jest idiotyczne , przepraszam rezysera , ale tak odczuwam i wiem ze nie tylko ja ...lepiej wymyślcie coś mądrzejszego i oddajcie Beatę ...i to migiem

 • Re: Dorota Naruszewicz (Beata Borecka)

  Dajcie spokój Beatce. Ona nie zostawiłaby Jacka, a juz na pewno dzieci. Przeciez ona może mieć zaburzenia PSYCHICZNE!!! A Jacek się szybko pocieszył. Tacy są mężczyźni. Zamiast jej szukać, wspierać, dowiedzieć się, co się stało, woli wymienić ją na młodą, głupią ustawioną architekt. Wstydź się Jacku!!! Jaki przykład dajesz Małgosi? Jeszcze nie jest zapóźno Jacku. Walcz o Beatkę!!!!!

 • Re: Dorota Naruszewicz (Beata Borecka)

  Dajcie spokój Beatce. Ona nie zostawiłaby Jacka, a juz na pewno dzieci. Przeciez ona może mieć zaburzenia PSYCHICZNE!!! A Jacek się szybko pocieszył. Tacy są mężczyźni. Zamiast jej szukać, wspierać, dowiedzieć się, co się stało, woli wymienić ją na młodą, głupią ustawioną architekt. Wstydź się Jacku!!! Jaki przykład dajesz Małgosi? Jeszcze nie jest zapóźno Jacku. Walcz o Beatkę!!!!! lol przecież

 • Re: Oto grób Hanki Mostowiak!

  Nic już nie można zrobić wszystkie gazety już o tym piszą,tego już nie można odmienić mogli producenci uznać za zaginioną to kiedyś by mogła wrócić do serialu,a tak nie może ,chyba że jako duch,albo żeby Marek Hanka i dzieci wyjechali i narazie by ich nie pokazywali.Albo mogli cokolwiek zrobić żeby kiedyś jeszcze wróciła,tak jak zrobili producenci serialu "Klan" Beata(Dorota Naruszewicz)zaginęła