• Informacje na temat:

  dorota wellman czy ma dzieci

Artykuły na temat: dorota wellman czy ma dzieci
 • Dorota Wellman rozdaje ludziom pieniądze

  W niedzielę, 19 lutego, zobaczymy Dorotę Wellman w nowym programie TTV "Dzień, w którym pojawiła się forsa".

 • Dorota Wellman: Myśleć o własnych przyjemnościach

  Przekonanie, że kobietom nic się od życia nie należy odchodzi do przeszłości - uważa Dorota Wellman. Jej zdaniem coraz więcej pań myśli nie tylko o zaspokajaniu potrzeb męża i dzieci, lecz także o realizacji własnych ambicji i pragnień. Wciąż jednak wiele Polek odczuwa wyrzuty sumienia, gdy poświęca czas samej sobie, spotykając się z koleżankami, podejmując wymarzone studia lub dbając o wygląd...

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • Dorota Wellman jest optymistką

  Kolejny sezon z niezmiennym uśmiechem budzi Pani widzów "Dzień Dobry TVN". Skąd czerpie pani tę pozytywną energię? Dorota Wellman : - Chyba mam to wrodzone, genetycznie przekazane przez rodziców. Uświadomiłam sobie dawno temu, że życie jest jedno i nie będę go na smutno przetrawiać. Wystarczy mi tragedii dookoła, więc biorę życie na pogodnie. A który z nowych cyklów tematycznych "DD TVN...

 • Dorota Wellman "kobietą z charakterem"

  Dorota Wellman głosami czytelniczek dwutygodnika "Przyjaciółka" wybrana została Kobietą z charakterem 2012. "W mojej rodzinie mówiło się tak: Bóg nie dał urody, dał charakter. Ten zawdzięczam mamie i babci" - wyznała laureatka.

 • Dorota Wellman: Kariery w telewizji nie robi się szybko

  Dorota Wellman przestrzega przed marzeniami o szybkiej karierze w telewizji. Jej zdaniem, możliwe jest to tylko poprzez wywoływanie skandali bądź epatowanie nagim ciałem. Osobom pragnącym długo pracować na wizji, radzi zacząć od pracy na najniższych stanowiskach, dzięki której zdobywa się niezbędne doświadczenie. Ona sama tak właśnie zaczynała karierę telewizyjną.

 • Magda Mołek: Ciekawość dziecka i kobieca dojrzałość

  ..., co udało mi się przez te 21 lat zgromadzić. Zobaczyłam, jak długą drogę przeszłam i nie żałuję ani jednego kroku. Dorota Wellman powiedziała, że jest pani jedną z piękniejszych kobiet. Komplementy(...). Wystarczy, że chcę więcej. A jest coś, co chciałaby pani zmienić? - Gdybym wciąż o tym nie myślała, to dziś być może odcinałabym kupony od popularności. Pracuję nad nowymi pomysłami. Nie chcę zapeszać...

 • Kino, kanapa i książka

  Dorota Wellman wraz z Karoliną Korwin-Piotrowską poprowadzi od kwietnia "Kino, kanapa, książka" - program kulturalny zachęcający do dobrej lektury i filmu. Dziennikarka opowiada o czytelnictwie w Polsce, historii GROM-u i literaturze kobiecej.

 • Nie ocenia, rozmawia

  Dla Doroty Wellman nie ma trudnych tematów. Potrafi rozmawiać z każdym i jest w tym zdecydowanie najlepsza.

 • "Jak ognia unikam lania wody"

  Pracuje po 12 godzin na dobę, aby dwa nowe programy wzbudziły duże emocje. Dorota Wellman nie ukrywa, że praca jest jej pasją, żywiołem książki, a dla dobra programu gotowa jest się nawet boksować.