• Informacje na temat:

  dorota zawadzka mąż

Artykuły na temat: dorota zawadzka mąż
 • Dorota Zawadzka: stres odbija się na jej zdrowiu

  Dorota Zawadzka (53 l.) ma teraz mnóstwo stresów. To wszystko odbiło się na jej wyglądzie. Media alarmują, że „Superniania” bardzo zmizerniała!

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Przysłowie mówi: "Małe dzieci, mały kłopot - duże dzieci, duży kłopot". Dorota Zawadzka (52 l.), znana z telewizyjnego programu "Superniania", kłopot ma ogromny!

 • W sobotnie południe, 18 sierpnia, Dorota Zawadzka, znana widzom jako Superniania, została żoną Roberta Myślińskiego. Ślub odbył się w parku obok gmachu Sejmu w Warszawie.

 • Superniania wyszła za mąż

  Znana w całej Polsce, od morza po Tatry, "treserka dzieci" - Dorota Zawadzka (45 l.) czyli Superniania w sobotę wyszła za mąż. Wybrankiem słynnej pani psycholog jest Robert Myśliński.

 • Jak wychować rodziców?

  Dorota Zawadzka opowiada o swoich sposobach na dzieci, dorosłych i... udany związek.

 • Marta Klubowicz: Co dziś u niej słychać?

  Marta Klubowicz, czyli niezapomniana Ania Zawadzka z "Tulipana" i Dorota Wanat z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie", niedawno świętowała 35-lecie pracy artystycznej. Aktorka była kiedyś jedną z najgorętszych polskich gwiazd... Nie skąpiła bowiem widzom widoku swych pięknych piersi! Pokazała je w kilkunastu produkcjach!

 • Z kim spotyka się Deląg?

  Dotąd można go było oglądać jedynie w TVN Warszawa. Teraz wreszcie debiutuje na antenie TVN. Nowy program aktorki Doroty Deląg - Spotkania Doroty.

 • Znajomi o aresztowanym syna Superniani: Po alkoholu staje się agresywny!

  Dorota Zawadzka (52 l.) uważa, że wychowała syna "absolutnie rewelacyjnie". Innego zdania są jednak znajomi 26-latka.

 • Damsko-męskie przeciąganie liny

  Relacja Agaty i Marka zostanie wystawiona na ciężką próbę. Obojgu przyjdzie zmierzyć się z przeszłością - ujawnia producent serialu "Prawo Agaty" Bogumił Lipski.

Wideo na temat: dorota zawadzka mąż
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.