• Informacje na temat:

  dostała na urodziny

Artykuły na temat: dostała na urodziny
 • Małgorzata Socha: Nie boję się 40. urodzin

  Do tej pory Małgorzata Socha nie przepadała za dniem, w którym wypadały jej urodziny. Miała zwyczaj, by wyłączać wtedy telefon. Ale przy okazji świętowania 40-tki zmieniła swoje nastawienie do upływającego czasu.

 • Grażyna Wolszczak świętuje 60. urodziny

  Z aktorstwem związała się w 1977 roku. Wtedy zgłosiła się do Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Po kilku miesiącach zaczęła występować w teatrze w Wałbrzychu, a w następnym roku dostała się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Naukę w niej zakończyła w 1983 roku. W międzyczasie zaczęła występować w Teatrze Nowym w Poznaniu. W filmie debiutowała w 1986 roku za sprawą "Maskarady...

 • Cleo otrzymała od Donatana koncertowego busa na urodziny

  Cleo pokazała niedawno, co dostała na swoje 36. urodziny od Donatana. Muzyk i producent sprezentował wokalistce koncertowego busa, by wygodnie i komfortowo mogła podróżować w czasie tras koncertowych. Samochodu pozazdrościła gwieździe nawet Doda, komentując wpis, który Celo zamieściła na Instagramie.

 • Demi Lovato na urodziny dostała... kozę

  Demi Lovato, przebywająca obecnie w Kenii, we wtorek (20 sierpnia) świętowała swoje 21. urodziny. Z tej okazji Masajowie wręczyli jej niecodzienny prezent - kozę.

 • 75. urodziny Ewy Wiśniewskiej

  Kurcewiczowa z "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana (1999 r.). Za tę rolę Wiśniewska dostała Polską Nagrodę Filmową Orła. W kolejnych latach zagrała u Hoffmana w "Starej baśni" (2003 r., jako wiedźma...

 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  ...1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.

 • Małgorzata Socha ma urodziny!

  Małgorzata Socha, mimo że lada moment zostanie mamą, nie zwalnia tempa i wciąż pracuje pełną parą. Być może dziś aktorka znajdzie wreszcie chwilę na relaks i w gronie najbliższych świętować będzie swoje 33. urodziny...

 • Anna Dereszowska ma urodziny!

  Anna Dereszowska, znana z ról w filmach "Lejdis" i "Randka w ciemno" oraz serialach "Siła wyższa" i "Na dobre i na złe", obchodzi w poniedziałek, 7 stycznia, 32. urodziny.

 • Koroniewska świętuje 35. urodziny!

  Joanna Koroniewska, którą we wrześniu po raz ostatni zobaczymy w roli Małgosi Mostowiak z "M jak miłość", uwielbia obdarowywać najbliższych upominkami. Ale 27 maja to ona dostaje prezenty. W poniedziałek, 27 maja, aktorka obchodzi 35. urodziny.

 • Urodziny Katarzyny Figury

  Koterskiego. W 1998 roku otrzymała też kolejną Złotą Kaczkę. Dwukrotnie dostała Złote Lwy dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Gdyni - w 1999 r. za "Ajlawju" Marka Koterskiego i w 2003 za...

Zdjęcia na temat: dostała na urodziny
Dyskusje na temat: dostała na urodziny