• Informacje na temat:

  dowbor kasia

Artykuły na temat: dowbor kasia
 • Stuhr przegrał z Dowborem

  ...w triathlonie, bo po prostu bałabym się, że nie dam rady. Nie jestem najlepszą biegaczką, za to dziś kibicuję mojemu mężowi, który jest w tym świetny - powiedziała Kasia Glinka w oczekiwaniu na finisz swojego ukochanego. Faworytem wielu był Maciej Stuhr, lecz na mecie jako pierwszy z gwiazdorów pojawił się Maciej Dowbor, który poradził sobie znakomicie uzyskując świetny wynik. - Mam do tego bardzo...

 • Dowbor z programem o dzieciach

  Jak przewijać niemowlę? Jaki jest najskuteczniejszy sposób na kolkę u dziecka? Czy łatwo jest zapanować nad rozwrzeszczanym brzdącem? Na te oraz wiele innych pytań odpowie w swoim nowym programie... Maciej Dowbor.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kasia Maciąg i "La Bamba"

  ...mezzosporanistka  Małgorzata Walewska oraz aktorzy  Paweł Królikowski i  Katarzyna Skrzynecka. Gospodarzami show pozostają Maciej Dowbor i  Piotr Gąsowski. Ostatnią edycję wygrał wokalista Filip(...) Maciąg , Michalina Sosna , Adriana Kalska , Rafał Szatan , Marek Molak , Mateusz Ziółko i  Boogie z  Łobuzów . Zobacz w całości drugi odcinek, w którym aktorka Kasia Maciąg wcieliła się...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kasia Moś jako Alicia Keys

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment nowego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym Kasia Moś wciela się w wokalistkę Alicię Keys.

 • Kasia Moś pierwszą uczestniczką "Twoja twarz brzmi znajomo 8"

  Jesienią w Polsacie zobaczymy ósmą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Pierwszą uczestniczką została reprezentantka Polski na tegorocznej Eurowizji Kasia Moś.

 • Kasia Moś pierwszą uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8"

  Jesienią w Polsacie zobaczymy ósmą edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pierwszą uczestniczką została reprezentantka Polski na tegorocznej Eurowizji Kasia Moś.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kasia Moś jako Michael Jackson

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment nowego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym Kasia Moś wciela się w Króla Popu Michaela Jacksona.

 • Kasia Moś: Teraz "Twoja twarz brzmi znajomo", potem nowa płyta

  Reprezentantka Polski na tegorocznej Eurowizji Kasia Moś chce teraz skupić się na występach w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". A na początku 2018 r. ma się ukazać nowa płyta wokalistki.

 • Katarzyna Dowbor: Koniec może być początkiem

  Wiele osób zazdrości ci "Naszego nowego domu"! Katarzyna Dowbor: - Sama sobie zazdroszczę! To program marzeń, taki który dostaje się na deser po tym, jak się dużo innych ważnych rzeczy zrobiło i wiele się przeżyło. Bo doświadczenie życiowe jest w nim szalenie istotne. Bohaterami programu są nie tyle rodziny biedne, co doświadczone przez los. Każdego z nas mogło to spotkać, ale nie zawsze...

 • Ile bierze Kasia Cichopek?

  Ile Kasia Cichopek dostaje za poprowadzenie imprezy? Jej stawka to 40 tysięcy złotych.

Zdjęcia na temat: dowbor kasia
Dyskusje na temat: dowbor kasia