• Informacje na temat:

  dowbor katarzyna

Artykuły na temat: dowbor katarzyna
 • Katarzyna Dowbor: Pomaganie jest moją misją

  ..."Nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że daje się wsparcie tym, którzy go potrzebują" – mówi gospodyni "Naszego nowego domu". Katarzyna Dowbor opowiada o powrocie na plan i pracy w warunkach pandemii. Zdradza też, czego doświadczymy w nowym sezonie programu.

 • Katarzyna Dowbor idzie na wojnę z oszustami

  Wizerunek i nazwisko Katarzyny Dowbor zostało wykorzystane w reklamie preparatu na pasożyty. Bez jej zgody. Teraz prezenterka ostrzega swoich fanów i grozi konsekwencjami nieuczciwej firmie.

 • Katarzyna Dowbor: Najpierw zwierzęta, potem ja

  Prowadzi program, napisała książkę, jest matką, babcią oraz gospodynią domową. Mimo 60 lat, jest pełna energii. Katarzyna Dowbor dzień zaczyna od nakarmienia kotów i koni oraz spaceru z psami, dopiero potem ma czas dla siebie, na ulubioną kawę.

 • Afera w rodzinie Dowborów? "Zwymyślał mamę"

  Jest szansa na zakończenie rzekomego konfliktu w rodzinie Dowborów. Zaczął się on od słów Macieja, który podczas jednej z relacji na żywo na Instagramie zażartował, że zablokował swoją mamę w mediach(...) rozpętała się po tej wypowiedzi, zakończył podczas rozmowy z Katarzyną Dowbor. Ale postawił jej pewne warunki.

 • Katarzyna Dowbor poprawia...

  Katarzyna Dowbor prowadzi od września nowy program w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Wraz z ekipą budowlaną remontuje mieszkania ludziom w potrzebie. Okazuje się, że show dziennikarki spodobało się widzom, a stacja notuje wyższą niż rok temu oglądalność w porze jego nadawania...

 • Katarzyna Dowbor: Tylko udaję twardzielkę

  Prowadziła pani magazyny promujące aktywny tryb życia oraz programy o ogrodnictwie. Teraz jest pani specjalistką od remontów i modernizacji. Katarzyna Dowbor: - Tak naprawdę tematyka "Naszego nowego domu" nie była dla mnie nowością. Urządzanie i przebudowywanie domów od dawna było moim hobby, o którym wiedzieli najbliżsi przyjaciele. Spełniałam się w tej pasji, realizując ją w swoich własnych...

 • Katarzyna Dowbor: Magda Gessler powinna się bać

  Już w najbliższy wtorek, 25 października, w programie "Hell's Kitchen" pojawi się Katarzyna Dowbor. Prezenterka i dziennikarka nie tylko oceniła dania uczestników, ale także Michała Brysia, szefa "Piekielnej Kuchni".

 • Katarzyna Dowbor o Dniu Matki

  Maciej Dowbor jako dziecko nie zaskakiwał swojej mamy w dniu jej święta. Teraz pamięta o Dniu Matki i składa jej życzenia. Z kolei córka znanej prezenterki zrobiła jej kiedyś niespodziankę... "Napisała mi z tej okazji piękny wiersz" - wyznaje Katarzyna Dowbor.

 • Sąsiedzki donos na Katarzynę Dowbor

  Jaką siłę oddziaływania ma telewizja, przekonała się Katarzyna Dowbor, która prowadzi w Polsacie program "Nasz nowy dom". Ktoś z okolicy, gdzie mieszka, złożył na nią donos, jakoby zatrudniała na czarno ekipę budowlaną.

 • Katarzyna Dowbor: Dobra wróżka

  ..."Nasz nowy dom" wymagał od nas ogromnego wysiłku, ale naprawdę było warto! - przyznaje gospodyni tego niezwykłego programu, Katarzyna Dowbor. - To fantastyczna sprawa pomagać potrzebującym.

Zdjęcia na temat: dowbor katarzyna
Wideo na temat: dowbor katarzyna
 • Dowborowie razem w "Hell's Kitchen"

  Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor bardzo rzadko pojawiają się razem na scenie i w programach telewizyjnych. Dla Michała Brysia, szefa "Hell's Kitchen", zrobili jednak wyjątek. Przy okazji zdradzili kilka rodzinnych sekretów...

 • Katarzyna Dowbor ostrzyknęła się na wizji!

  "Zostałam wyrzucona z telewizji za brak urody, postanowiłam więc ją poprawić" - mówi Katarzyna Dowbor. Na jakie zabiegi zdecydowała się dziennikarka? Zobaczcie... (TVN Style/x-news)

 • Dowbor: Każdy ma fantazje erotyczne

  Katarzyna Dowbor (54 l.), dziennikarka i prezenterka telewizyjna, a z wykształcenia również seksuolog, przyznała w programie "Studio TTV", że każdy, również ona, ma fantazje erotyczne, jednak większość osób ich nie spełnia. "Wychowanie i kultura nas blokują" - podkreśliła. Przypomnijmy, że trzykrotna rozwódka rozgląda się obecnie za czwartym mężem. "Na świeżynkę już raczej nie liczę, bo trudno

Dyskusje na temat: dowbor katarzyna
 • Re: Smutny los aktora Aleksandra Skowrońskiego

  Może pani Katarzyna Dowbor zainteresowała się sytuacją p.Skowrońskiego?

 • Re: "M jak miłość": Grabina w płomieniach!

  Niech Katarzyna Dowbor im odbuduje ...

 • Re: "M jak miłość": Zaginiony brat…

  a już niebawem. W Grabinie ląduje ufo i porywają Kisielowa na Marsa. Paweł i Ala znajdują u Lucjana w sadzie drugi zloty pociąg. Do siedliska Anny przyjeżdża na weekend Barack Obama i Michell. Katarzyna Dowbor przyjeżdża z ekipa i odbudowują chaupe Mostowiakom. Marek znajduje 10 zł w Laysach paprykowych.

 • Re: Pogodzi ich niedoszła teściowa?

  Do autora: Przecież Katarzyna Dowbor jest "byłą teściową" a nie "niedoszłą". Troszkę wystarczy pomyśleć i z sensem pisać.

 • Re: Pogodzi ich niedoszła teściowa?

  Do autora: Przecież Katarzyna Dowbor jest "byłą teściową" a nie "niedoszłą". Troszkę wystarczy pomyśleć i z sensem pisać. Oj,tak ,tak...wystarczy pomyslec! Katarzyna Dowbor nie moze byc "byla tesciowa" poniewaz Joasia i Maciej nie byli malzenstwem! .

 • Re: "Świat według Kiepskich" wrócił na plan

  Sandra Paździoch (Anna Karczmarczyk) Jagoda Kiepska (Renata Pękul) Dorota Kiepska (Karolina Chapko) Monika Paździoch (Katarzyna Herman) Lucyna Paździoch (Joanna Koroniewska) i Marek Paździoch (Maciej Dowbor)

 • Re: Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  Chyba w pornosie ~miśka I bardzo dobrze!!!!! Pani Katarzyna Cichopek jest bardzo dobra w prowadzeniu różnych programów. Szkoda tylko, że z Dowborem, który jest DNEM DNA! Proszę p. Katarzynę z p. Ibszem postawić na scenie, bo to ŚWIETNY DUET! Dowbor jest przystojny wysoki dobrze się prezentuje i jest z wykształcenia dziennikarzem A cichopek do niego nie pasowała taka malutka z wąskimi ramionkami.