• Informacje na temat:

  dowbor katarzyna dom

Artykuły na temat: dowbor katarzyna dom
 • Katarzyna Dowbor: Pomaganie jest moją misją

  ..."Nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że daje się wsparcie tym, którzy go potrzebują" – mówi gospodyni "Naszego nowego domu". Katarzyna Dowbor opowiada o powrocie na plan i pracy w warunkach pandemii. Zdradza też, czego doświadczymy w nowym sezonie programu.

 • Katarzyna Dowbor poprawia...

  Katarzyna Dowbor prowadzi od września nowy program w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Wraz z ekipą budowlaną remontuje mieszkania ludziom w potrzebie. Okazuje się, że show dziennikarki spodobało się widzom, a stacja notuje wyższą niż rok temu oglądalność w porze jego nadawania...

 • Katarzyna Dowbor: Tylko udaję twardzielkę

  Prowadziła pani magazyny promujące aktywny tryb życia oraz programy o ogrodnictwie. Teraz jest pani specjalistką od remontów i modernizacji. Katarzyna Dowbor: - Tak naprawdę tematyka "Naszego nowego domu" nie była dla mnie nowością. Urządzanie i przebudowywanie domów od dawna było moim hobby, o którym wiedzieli najbliżsi przyjaciele. Spełniałam się w tej pasji, realizując ją w swoich własnych...

 • Sąsiedzki donos na Katarzynę Dowbor

  Jaką siłę oddziaływania ma telewizja, przekonała się Katarzyna Dowbor, która prowadzi w Polsacie program "Nasz nowy dom". Ktoś z okolicy, gdzie mieszka, złożył na nią donos, jakoby zatrudniała na czarno ekipę budowlaną.

 • Katarzyna Dowbor: Dobra wróżka

  ..."Nasz nowy dom" wymagał od nas ogromnego wysiłku, ale naprawdę było warto! - przyznaje gospodyni tego niezwykłego programu, Katarzyna Dowbor. - To fantastyczna sprawa pomagać potrzebującym.

 • Katarzyna Dowbor: Magda Gessler powinna się bać

  Już w najbliższy wtorek, 25 października, w programie "Hell's Kitchen" pojawi się Katarzyna Dowbor. Prezenterka i dziennikarka nie tylko oceniła dania uczestników, ale także Michała Brysia, szefa "Piekielnej Kuchni".

 • Katarzyna Dowbor: Koniec może być początkiem

  Wiele osób zazdrości ci "Naszego nowego domu"! Katarzyna Dowbor: - Sama sobie zazdroszczę! To program marzeń, taki który dostaje się na deser po tym, jak się dużo innych ważnych rzeczy zrobiło(...) poznaję rodziny z takimi problemami, z którymi w tej ilości ani ja, ani moi znajomi nie mamy do czynienia. Gdyby nie "Nasz nowy dom", to takich nieszczęść bym na co dzień nie oglądała. Dlatego myślę, że ten...

 • Jak Dowbor remontuje dom?

  ..."Nasz nowy dom" to nowy program telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą, jak w ciągu pięciu dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. Gospodynią reality-show jest Katarzyna Dowbor.

 • Katarzyna Dowbor: Nie epatujemy dramatem

  Katarzyna Dowbor, gospodyni show Polsatu "Nasz nowy dom", zdradza, dlaczego niektóre drastyczne sceny są wycinane z programu, co ją najbardziej szokuje podczas realizacji zdjęć oraz dlaczego przestała płakać nad niektórymi rodzinami.

 • Katarzyna Dowbor: Fajniej jest dawać

  Już niebawem obejrzymy ostatni odcinek programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor opowiada, jak doszło do tego, że została jego gospodynią, i dlaczego widzowie tak go lubią. Dziennikarka wierzy, że życiowe porażki można przekuć w sukces - najważniejsze, by nie tracić nadziei.