• Informacje na temat:

  dowbor katarzyna dzieci

Artykuły na temat: dowbor katarzyna dzieci
 • Katarzyna Dowbor: Pomaganie jest moją misją

  ..."Nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że daje się wsparcie tym, którzy go potrzebują" – mówi gospodyni "Naszego nowego domu". Katarzyna Dowbor opowiada o powrocie na plan i pracy w warunkach pandemii. Zdradza też, czego doświadczymy w nowym sezonie programu.

 • Katarzyna Dowbor: Najpierw zwierzęta, potem ja

  Prowadzi program, napisała książkę, jest matką, babcią oraz gospodynią domową. Mimo 60 lat, jest pełna energii. Katarzyna Dowbor dzień zaczyna od nakarmienia kotów i koni oraz spaceru z psami, dopiero potem ma czas dla siebie, na ulubioną kawę.

 • Katarzyna Dowbor poprawia...

  Katarzyna Dowbor prowadzi od września nowy program w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Wraz z ekipą budowlaną remontuje mieszkania ludziom w potrzebie. Okazuje się, że show dziennikarki spodobało się widzom, a stacja notuje wyższą niż rok temu oglądalność w porze jego nadawania...

 • Katarzyna Dowbor: Tylko udaję twardzielkę

  Prowadziła pani magazyny promujące aktywny tryb życia oraz programy o ogrodnictwie. Teraz jest pani specjalistką od remontów i modernizacji. Katarzyna Dowbor: - Tak naprawdę tematyka "Naszego(...) jak na skrzydłach. No i się udało. Pamięta pani bohaterów pierwszego odcinka? - Bardzo dobrze. To byli młodzi rodzice z małą córeczką i piątką dzieci, dla których stanowili rodzinę zastępczą...

 • Katarzyna Dowbor: Koniec może być początkiem

  Wiele osób zazdrości ci "Naszego nowego domu"! Katarzyna Dowbor: - Sama sobie zazdroszczę! To program marzeń, taki który dostaje się na deser po tym, jak się dużo innych ważnych rzeczy zrobiło(...) dziewięcioro dzieci. Postępowania spadkowego nie było. Czyli według prawa tylko część domu należy do danej rodziny. Niestety, trochę jesteśmy na bakier z zagadnieniami prawnymi, ale myślę, że powoli...

 • Katarzyna Dowbor: Będą nowe remonty

  Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach, które trzeba spełnić, by zakwalifikować się do "Naszego nowego domu". Dziennikarka zdradza też, jak wpływa na urzędników, by ci zdecydowali się pomóc potrzebującym.

 • Katarzyna Dowbor: Nie epatujemy dramatem

  Katarzyna Dowbor, gospodyni show Polsatu "Nasz nowy dom", zdradza, dlaczego niektóre drastyczne sceny są wycinane z programu, co ją najbardziej szokuje podczas realizacji zdjęć oraz dlaczego przestała płakać nad niektórymi rodzinami.

 • Dowbor zasłużona dla... rolnictwa

  Popularna prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor spełnia się w wielu dziedzinach życia. Niedawno została odznaczona medalem "Zasłużony dla Rolnictwa".

 • Jak Dowbor remontuje dom?

  ..."Nasz nowy dom" to nowy program telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą, jak w ciągu pięciu dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. Gospodynią reality-show jest Katarzyna Dowbor.

 • Dowbor z rekordem oglądalności

  Pierwszy odcinek drugiej serii programu "Nasz nowy dom" oglądało w niedzielne popołudnie 2 mln 239 tysięcy widzów, co stanowi nowy rekord oglądalności. W pierwszej serii Katarzyna Dowbor wraz z ekipą budowlaną pomogła 10 potrzebującym rodzinom, w tej edycji w planach jest 11 remontów, w tym kilku mieszkań.