• Informacje na temat:

  dowbor katarzyna nowy dom

Artykuły na temat: dowbor katarzyna nowy dom
 • Katarzyna Dowbor: Życie z nas zakpiło

  ...21-letnia Marysia Baczyńska, córka Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego, w październiku rozpoczęła studia psychologiczne w Anglii. Ze względu na dramatyczną sytuację na Wyspach nie może ich kontynuować. Bez pracy została także Katarzyna Dowbor. "Życie z nas zakpiło" - mówi prezenterka.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom". Wzruszający wpis Dowbor

  Na facebookowym profilu programu "Nasz nowy dom" pojawił się smutny wpis, w którym produkcja poinformowała, że pani Irena, jedna z bohaterek ostatniego odcinka, nie żyje. We wzruszających słowach pożegnała ją prowadząca Katarzyna Dowbor.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • Katarzyna Dowbor: Wreszcie razem!

  Katarzyna Dowbor (60 l.) nie posiada się ze szczęścia...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • Katarzyna Dowbor o trudnej sytuacji rodzinnej: Boję się o mamę!

  Pandemia koronawirusa zmusiła do zmiany stylu życia ludzi na całym świecie, a informacje o jej ofiarach wciąż wywołują lęk o najbliższych. Wie o tym doskonale Katarzyna Dowbor (61 l.), której córka studiuje w Wielkiej Brytanii, a mama uległa poważnemu wypadkowi. W rozmowie z „Życiem na Gorąco” opowiada o trudnej sytuacji rodzinnej.

 • Dowbor schudła 16 kilogramów

  Katarzyna Dowbor prowadząca nowy program w Polsacie - "Nasz nowy dom" - schudła 16 kilogramów dzięki treningom.

 • Katarzyna Dowbor: Żeby nie być dla dzieci ciężarem

  Katarzyna Dowbor (60 l.) postanowiła zabezpieczyć się na jesień życia. Gwiazda zabrała się za budowę domu spokojnej starości, w którym zamieszka wraz z przyjaciółmi...

 • Nowy program Katarzyny Dowbor

  Telewizyjna Dwójka szykuje konkurencję dla programu TVN Meteo i TVN - "Maja w ogrodzie". Od marca stacja rozpocznie emisję nowego poradnikowego magazynu o ogrodach. Poprowadzi go Katarzyna Dowbor.

Dyskusje na temat: dowbor katarzyna nowy dom