• Informacje na temat:

  dowbor ma inna kobiete

Artykuły na temat: dowbor ma inna kobiete
 • Maciej Dowbor: Prowadzący jest jak spinacz

  Maciej Dowbor lubi się sprawdzać na estradzie, ale i w ekstremalnych zawodach dla twardzieli.

 • Lekcja pokory Katarzyny Dowbor

  Praca przy programie "Nasz nowy dom" odmieniła mnie - wyznaje Katarzyna Dowbor. - Widząc ludzką krzywdę, spojrzałam na otaczający mnie świat show-biznesu z innej perspektywy.

 • Nowe programy Fajkowskiej i Dowbor

  Jolanta Fajkowska będzie śledzić gusta Polaków, zaś Katarzyna Dowbor poprowadzi widowisko edukacyjne z udziałem gwiazd. W jesiennej ramówce Dwójki pojawią się nowe programy.

 • Katarzyna Dowbor: Nie epatujemy dramatem

  Katarzyna Dowbor, gospodyni show Polsatu "Nasz nowy dom", zdradza, dlaczego niektóre drastyczne sceny są wycinane z programu, co ją najbardziej szokuje podczas realizacji zdjęć oraz dlaczego przestała płakać nad niektórymi rodzinami.

 • Maciej Dowbor: Tylko winni się tłumaczą!

  Kiedyś przeszkadzało mu znane nazwisko. Dziś jest już inaczej. Maciej Dowbor (35 l.) udowodnił, że sam sobie na nie zapracował. Droga do realizacji jego marzeń była bowiem długa i kręta. Ale zawsze mógł liczyć na ogromne wsparcie rodziny. W życiu warto dążyć do momentów, w których można się na nowo zobaczyć. Jest pan tego samego zdania? Maciej Dowbor: - Do takich prawd trzeba jednak dojrzeć...

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Koroniewska pod lupą mediów

  Na okładkach pism kobiecych drugi kwartał z rzędu króluje Joanna Koroniewska. Choć od pierwszych doniesień o jej rozwodzie z Maciejem Dowborem minęło kilka miesięcy, media nie przestają fascynować się tym tematem.

 • "Zdrowa w każdym calu" kolejną jesienną nowością Polsat Cafe

  Kolejną jesienną nowością kanału Polsat Cafe, po "U-Turn. Zawróceni", "Shopping Queen", "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska show" i "Pannach na wydaniu", będzie program Katarzyny Dowbor o tematyce zdrowotnej pt. "Zdrowa w każdym calu".

 • Co wiemy o telewizji?

  Durczok Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska Tomasz Kamel i Marzena Rogalska Katarzyna Dowbor i Tomasz Majewski Marcin Rogacewicz i Katarzyna Dąbrowska Karolina Piechota i Joanna Orleańska. Sam test będzie...

 • Nie ma dla nich świętości

  Na pewno najstarszy jest TVN-owski "Co za tydzień". Gdy startował 10 lat temu, inne stacje telewizyjne nie myślały jeszcze o takim programie. Kilka lat później pojawił się polsatowski "Exclusive" prowadzony przez Joannę Liszowską, który potem zamienił się w program "Się kręci". Prowadzi go niezawodna trójka: Agnieszka Popielewicz, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Dzięki nim widzowie Polsatu goszczą...