• Informacje na temat:

  dowbor maciej z córką

Artykuły na temat: dowbor maciej z córką
 • Katarzyna Dowbor: Pomaganie jest moją misją

  ..."Nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że daje się wsparcie tym, którzy go potrzebują" – mówi gospodyni "Naszego nowego domu". Katarzyna Dowbor opowiada o powrocie na plan i pracy w warunkach pandemii. Zdradza też, czego doświadczymy w nowym sezonie programu.

 • Maciej Dowbor: Połowa Ironmana

  ...1,9 km pływania, 90 km na rowerze i 21,1 km biegania - co to dla niego! Maciej Dowbor właśnie wrócił z Las Vegas, gdzie jako jeden z najlepszych Polaków ukończył słynny triathlon Half Ironman.

 • Koroniewska: Dowbor na całe zło?

  Emocje związane z końcem dziewięcioletniego związku z Maciejem Dowborem (33 l.) już przygasły. Życie w pojedynkę Joanna Koroniewska (34 l.) ułożyła sobie tak, że czuje się w nim pewnie i bezpiecznie. Z byłym życiowym partnerem bez kłótni i oskarżeń porozumieli się co do opieki nad córką Janinką (3 l.). Ustalili kwotę alimentów i podzielili majątek (dwie nieruchomości - w Warszawie i na Podhalu...

 • Maciej Dowbor: Tylko winni się tłumaczą!

  Kiedyś przeszkadzało mu znane nazwisko. Dziś jest już inaczej. Maciej Dowbor (35 l.) udowodnił, że sam sobie na nie zapracował. Droga do realizacji jego marzeń była bowiem długa i kręta. Ale zawsze mógł liczyć na ogromne wsparcie rodziny. W życiu warto dążyć do momentów, w których można się na nowo zobaczyć. Jest pan tego samego zdania? Maciej Dowbor: - Do takich prawd trzeba jednak dojrzeć...

 • Dowbor: Trzeba odreagować

  Maciej Dowbor przygotowuje się do lipcowego startu w triathlonie. Treningi wymagają od niego systematyczności, a także przestrzegania diety, z czym ciężko poradzić sobie w święta.

 • Maciej Dowbor: Nie ma czasu na celebrację

  ..."To był koniec marzeń o Mikołaju" - mówi Maciej Dowbor i wspomina, gdy jako dziecko odkrył w domu babci szafę pełną prezentów. Prezenter opowiada też o wileńskich specjałach, które znajdują się na jego świątecznym stole i przyznaje, że ceni swoją sylwestrową pracę.

 • Katarzyna Dowbor: Tylko udaję twardzielkę

  Prowadziła pani magazyny promujące aktywny tryb życia oraz programy o ogrodnictwie. Teraz jest pani specjalistką od remontów i modernizacji. Katarzyna Dowbor: - Tak naprawdę tematyka "Naszego(...) oszklenia tarasu, pomysł na nowy mebel. To moje przyjemności. Jak pani córka Marysia, syn Maciej i synowa odnoszą się do tego, co robi pani na planie programu? - Dzieciaki bardzo mnie wspierają i choć...

 • Katarzyna Dowbor o Dniu Matki

  Maciej Dowbor jako dziecko nie zaskakiwał swojej mamy w dniu jej święta. Teraz pamięta o Dniu Matki i składa jej życzenia. Z kolei córka znanej prezenterki zrobiła jej kiedyś niespodziankę... "Napisała mi z tej okazji piękny wiersz" - wyznaje Katarzyna Dowbor.

 • Koroniewska i Dowbor znowu razem!

  Joanna Koroniewska, do niedawna gwiazda "M jak miłość", nie chce, by jej córeczka Janinka była jedynaczką. Aktorka coraz częściej myśli o tym, by po raz drugi zostać mamą. Podobno jej partner - Maciej Dowbor - także bardzo cieszyłby się, gdyby jego rodzina się powiększyła.

 • Katarzyna Dowbor: Trzy rozwody i telewizja

  Już w szkole podstawowej była charakterna i... rzucała się w oczy. Katarzyna Dowbor (54 l.) głośno i bez oporów wyrażała swoje zdanie. W liceum - tak samo. Do tego jeszcze była najwyższa w klasie i podobała się kolegom, ale też ich onieśmielała. Jej serce zdobył Piotr Dowbor, student III roku uniwersytetu. Została jego żoną, a mając 19 lat urodziła syna Macieja. Jednak wkrótce ich drogi się...

Zdjęcia na temat: dowbor maciej z córką