• Informacje na temat:

  dowbor małgorzata

Artykuły na temat: dowbor małgorzata
 • Domówka u Dowborów: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swojej codzienności

  ..."Jestem na marginesie życia miejskiego" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska, która była gościem Domówki u Dowborów. Aktorka szczerze opowiedziała o swojej codzienności i za czym obecnie najbardziej tęskni.

 • Małgorzata Foremniak o erotycznych scenach w filmie "Sługi Boże"

  Małgorzata Foremniak w rozmowie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem opowiedziała o intymnych scenach z filmu "Sługi Boże", które odgrywała razem z Bartłomiejem Topą. Jak wspomina je aktorka?

 • Gąsowski i Dowbor: Wybuchowy duet

  Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor poprowadzą nowy show Polsatu pt. "Twoja twarz brzmi znajomo". Czeka nas spora dawka rozrywki.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co zaśpiewają Dowbor i Gąsowski?

  O tym, że prowadzący show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" lubią, podobnie jak uczestnicy, przeistaczać się w muzyczne gwiazdy, nie trzeba nikogo przekonywać. Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wcielali się już w członków grupy Bolter, Happy End, a tym razem postanowili zamienić się w muzyków z grupy VOX w ich słynnym, barwnym hicie "Bananowy song".

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Stefano Terrazzino za Małgorzatę Walewską

  Kalska , Marek Molak i  Boogie z  Łobuzów . Ich występy oceniają zwycięzca poprzedniej odsłony -  Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosporanistka  Małgorzata Walewska oraz aktorzy  Paweł Królikowski i  Katarzyna Skrzynecka. Gospodarzami show pozostają Maciej Dowbor i  Piotr Gąsowski. Sobotni odcinek (27 października, godz. 22:05) upłynie pod znakiem włoskiej...

 • Stuhr przegrał z Dowborem

  ...swojego ukochanego. Faworytem wielu był Maciej Stuhr, lecz na mecie jako pierwszy z gwiazdorów pojawił się Maciej Dowbor, który poradził sobie znakomicie uzyskując świetny wynik. - Mam do tego bardzo(...) kondycyjne praktykuję od dwóch lat. Dziś trochę za słabo wyszedłem z wody, a podczas biegu to była walka z samym sobą - powiedział Maciej Dowbor tuż po finiszu. - Mój dzisiejszy wynik mógłby być lepszy, ale...

 • Gwiazdy oryginalnie pogratulowały Barbarze Kurdej-Szatan ciąży

  Wiadomość o tym, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka zelektryzowała polskie media. Aktorce i jej mężowi Rafałowi dość długo udawało się utrzymywać tę informację w tajemnicy, bo jak się okazuje, gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży. 4 maja małżeństwo gościło na "Domówce u Dowborów". Czekała ich tam niezwykła niespodzianka, bowiem przyjaciele i znajomi postanowili złożyć im...

 • Michał Koterski przyznał, że waży już 100 kilogramów

  Michał Koterski był we wtorek, 19 maja, gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym programie "Domówka u Dowborów". W pewnym momencie pochwalił się sporym brzuchem i powiedział, że waży 100 kilogramów.

 • Od popularności uciekam

  ...- Nie chcę, żeby ktoś mógł powiedzieć, że idę po trupach do celu. Chcę żyć uczciwie w życiu zawodowym i prywatnym - mówi Maciej Dowbor.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Nowy show Polsatu

  Trwają prace nad nowym show telewizji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym polskie gwiazdy śpiewać będą utwory zagranicznych wykonawców. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

Zdjęcia na temat: dowbor małgorzata
Wideo na temat: dowbor małgorzata