• Informacje na temat:

  dowbor nowa kobieta

Artykuły na temat: dowbor nowa kobieta
 • Nowe wcielenie Dowbora

  Maciej Dowbor w ten weekend po raz pierwszy poprowadzi sportowe "Wydarzenia" na antenie telewizji Polsat. Będziemy go oglądać na zmianę z dotychczasowymi prowadzącymi - Bożydarem Iwanowem, Jurkiem Mielewskim i Marcinem Feddkiem.

 • Nowe programy Fajkowskiej i Dowbor

  Jolanta Fajkowska będzie śledzić gusta Polaków, zaś Katarzyna Dowbor poprowadzi widowisko edukacyjne z udziałem gwiazd. W jesiennej ramówce Dwójki pojawią się nowe programy.

 • Lekcja pokory Katarzyny Dowbor

  Praca przy programie "Nasz nowy dom" odmieniła mnie - wyznaje Katarzyna Dowbor. - Widząc ludzką krzywdę, spojrzałam na otaczający mnie świat show-biznesu z innej perspektywy.

 • Katarzyna Dowbor: Święta trzeba przeżyć

  Taki wieczór jest tylko jeden raz w roku. Zakochana w świętach Bożego Narodzenia dziennikarka Katarzyna Dowbor (52 l.) już od pierwszych dni grudnia przygotowuje się na najbardziej uroczystą chwilę(...) dniom niepowtarzalnego klimatu... Jak spędzi pani tegoroczne święta? Zgodnie z polską tradycją - w domu, w rodzinnym gronie, przy suto zastawionym stole, kolędach i choince? Katarzyna Dowbor: - Jestem...

 • Maciej Dowbor: Tylko winni się tłumaczą!

  Kiedyś przeszkadzało mu znane nazwisko. Dziś jest już inaczej. Maciej Dowbor (35 l.) udowodnił, że sam sobie na nie zapracował. Droga do realizacji jego marzeń była bowiem długa i kręta. Ale zawsze mógł liczyć na ogromne wsparcie rodziny. W życiu warto dążyć do momentów, w których można się na nowo zobaczyć. Jest pan tego samego zdania? Maciej Dowbor: - Do takich prawd trzeba jednak dojrzeć...

 • Maj telewizyjnych finałów. Kiedy ostatni odcinek "Milionerów"?

  Przed nami decydujące rozstrzygnięcia trzech najbardziej emocjonujących show sezonu: "Tańca z Gwiazdami", "Idola" oraz "Agent - Gwiazdy". Na finałowe odcinki w maju zapraszają także: Magda Gessler, Katarzyna Dowbor i Hubert Urbański.

 • Koroniewska pod lupą mediów

  Na okładkach pism kobiecych drugi kwartał z rzędu króluje Joanna Koroniewska. Choć od pierwszych doniesień o jej rozwodzie z Maciejem Dowborem minęło kilka miesięcy, media nie przestają fascynować się tym tematem.

 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

  Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

 • "Królowa Śniegu 2": Paulina Sykut-Jeżyna książniczką Maribel

  Znana jest już pełna obsada polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu 2" - kontynuacji przygód bohaterów jednej z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena. Obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Ptasińska jako Kayah. Zobacz wideo

  ...uczestniczka). Gospodarzami show od początku są Maciej Dowbor i  Piotr Gąsowski. 7 września rozpoczęła się 12. odsłona, w której udział biorą: Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra , Ewelina(...) - Kayah w jej przeboju z Goranem Bregoviciem "Byłam różą" ( sprawdź! ). "Jak ona wykonuje tę piosenkę to brzmi...  że to jest kobieta, która mnóstwo przeżyła, która ma w sobie takie doświadczenie...