• Informacje na temat:

  dożywocie

Artykuły na temat: dożywocie
 • Phillip Blackwell z "X Factora" seryjnym gwałcicielem. Został skazany na dożywocie

  Znany z programu "X Factor" 56-letni Phillip Blackwell został skazany na dożywocie. Mężczyzna okazał seryjnym gwałcicielem, a wpadł przez swój udział w programie.

 • "Wściekły pies" dostał dożywocie

  Moore otrzymał dożywocie za zastrzelenie na początku 2004 roku Amjeda Abdallaha, właściciela studia nagraniowego z Detroit. Właściciel studia, w którym swego czasu nagrywał Eminem, podpadł Moore'owi, gdy ten uznał, że Abdallah zawyżył rachunek za sesje nagraniowe.

 • Dożywocie za dwa morderstwa

  ...pierwszego stopnia. Portal AllHipHop donosi, że raper został skazany na dożywocie. Według aktu oskarżenia, śmierć Fat Tone'a i Cowboy'a (2005) była zemstą za brutalne zabójstwo w 2004 roku w Kansas City rapera Mac Dre. Wraz z Mac Ministerem dożywotni wyrok otrzymał niejaki Jason Mathis, który został oskarżony o współudział. Prawnik Mathisa twierdzi, że jego klient jest niewinny. "Dostałem dożywocie i nie...

 • C-Murder skazany na dożywocie

  Amerykański raper C-Murder został skazany na karę dożywotniego więzienia za zamordowanie 16-letniego chłopca.

 • Dożywocie dla zabójcy Theo van Gogha

  Morderca holenderskiego reżysera filmowego i krytyka islamu Theo van Gogha został skazany we wtorek, 26 lipca, na karę dożywotniego więzienia. Sąd w Amsterdamie uznał 27-letniego islamistę marokańsko-holenderskiego Mohammeda Bouyeri za winnego zamordowania van Gogha 2 listopada 2004 roku. Motywem zbrodni była nienawiść religijna.

 • Zabójca "snajpera" skazany na dożywocie

  Eddie Ray Routh został we wtorek, 24 lutego, skazany na dożywotnie więzienie, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia, za zabójstwo słynnego amerykańskiego snajpera Chrisa Kyle'a i jego przyjaciela.

 • Dożywocie dla telewizyjnego tancerza, który zgwałcił 19 kobiet

  Sąd Najwyższy w Norwegii skazał na dożywotnie więzienie tancerza i gwiazdora telewizyjnego Julio Kopsenga. Uznano, że mężczyzna, oskarżony o zgwałcenie 19 kobiet, zdradza cechy psychopatyczne i jest groźny dla otoczenia.

 • Szatan z dożywociem

  Weterani brytyjskiego heavy metalu z formacji Satan w klasycznym składzie wracają z płytą "Life Sentence".

 • Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska wciela się w postać Alicji Szumil, kobiety przed laty niesłusznie skazanej na dożywocie za rzekome zamordowanie swojego męża. O tym, że aktorka przygotowuje się do tej roli, świadczyły zdjęcia, jakie publikowała pod koniec 2019 roku w swoich mediach społecznościowych.

 • Kiedy proces 6ix9ine? Raper poczeka 10 miesięcy, a po drodze wydaje "Dummy Boy"

  Dopiero na wrzesień 2019 roku zaplanowano rozpoczęcie się procesu Tekashiego 6ix9ine'a, któremu grozi dożywocie w związku z licznymi przestępstwami federalnymi. Raper do tego czasu pozostanie w areszcie.

Zdjęcia na temat: dożywocie
Dyskusje na temat: dożywocie