• Informacje na temat:

  dr agata

Artykuły na temat: dr agata
 • Agata Buzek przeszła metamorfozę do roli

  ..."Tak ma być" - najnowszy film Łukasza Grzegorzka - to opowieść o Joannie "Jo" Lisieckiej, którą zagra Agata Buzek. Bohaterką jest współczesna kobieta, która próbuje pogodzić ze sobą różne światy: rodzinny, zawodowy oraz osobisty. To również historia mężczyzny, który stara się dotrzymać jej kroku.

 • Agata Młynarska: Jestem pod Jandą

  W środowy wieczór Agata Młynarska rozmawiała na Instagramie z Krystyną Jandą. Aktorka opowiedziała jej o pamiętnym spotkaniu z Wojciechem Młynarskim, do którego doszło w stanie wojennym. Córka znanego poety zrewanżowała się opowieścią o drzewie, które przed laty posadził jej ojciec.

 • ​Agata Kulesza wróży mu wielką karierę

  Nadchodzi czas Macieja Musiałowskiego. Utalentowany aktor zagrał główną rolę w filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter", można go też oglądać w serialu TVN "Kod genetyczny", a na premierę czeka już kolejny film z jego udziałem: "Polot". Partnerująca Musiałowskiemu w filmie Komasy Agata Kulesza jest przekonana, że młodego aktora czeka świetlana przyszłość.

 • Zaczynała w "Mam talent". Jak dziś wygląda Agata "Dziarma" Dziarmagowska?

  Osiem lat temu Agata Dziarmagowska przedstawiła się szerokiej publice w "Mam talent". Dziś wokalistka działająca jako Dziarma jest nie do poznania. Zobacz jej ostatnie zdjęcia!

 • Agata Młynarska: Nie przywiązuję wielkiej wagi do jubileuszy

  Pomysłowa i otwarta dziennikarka. Profesjonalistka, która nie boi się wyzwań. Prywatnie spełniona mama i babcia. W tym roku Agata Młynarska obchodzi dwa ważne jubileusze: 30-lecie pracy zawodowej oraz 55. urodziny.

 • Agata Buzek zagra mężczyznę

  Agata Buzek występuje w międzynarodowej produkcji "High Life". Polska aktorka gra nietypową postać - wciela się bowiem w mężczyznę.

 • Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz: Koszmarna noc

  Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz rozmawiali ze sobą podczas transmisji na żywo na Instagramie. Wspominali programy, które kiedyś razem oraz festiwale, których byli gospodarzami. Młynarska zaskoczyła Ibisza wyznaniem, że uważa go za najlepszego prezentera w Polsce. Oboje zaskoczyli też fanów opowieścią o pełnej emocji nocy, którą spędzili razem w Płocku.

 • Agata Młynarska: Teraz jestem ciekawsza

  Doświadczona dziennikarka, a także mama dwóch synów i dwóch adoptowanych córek. Do tego babcia trzech dziewczynek. – Nie mam przepisu, jak godzić wszystkie wyzwania. Ale trzeba robić to, co jest dla nas ważne – mówi Agata Młynarska.

 • Agata Młynarska: W telewizji i na YouTubie

  Polska, będzie miał swoją premierę również na kanale YouTube TVN, który śledzi ponad 2 mln subskrybentów - mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Agata Młynarska. Dziennikarka tłumaczy, że tematy...

 • ​Agata Młynarska opowiedziała, jak poznała swojego męża

  Wśród gwiazd zaproszonych przez prezenterkę znalazła się tym razem Ewa Wachowicz. To właśnie z nią Agata Młynarska w 2012 roku bawiła się na bankiecie, na którym poznała Przemysława Schmidta. Dziennikarka zamieściła na Instagramie zdjęcie z tego wydarzenia, na którym obie panie występują w eleganckich wieczorowych sukniach - Ewa Wachowicz w czerwonej, a Agata Młynarska w zielonej...

Zdjęcia na temat: dr agata
 • Agata Buzek
 • Agata Buzek
 • Agata Buzek
Wideo na temat: dr agata
 • "Demakijaż": Agata Kulesza

  Jedna z najlepszych polskich aktorek - Agata Kulesza jest gościem Krzysztofa Ibisza! Jaka jest, gdy schodzi z czerwonych dywanów?

 • "Pułapka": Agata Kulesza

  Agata Kulesza jako Olga Sawicka przeżywa kryzys twórczy. Jest pisarką kryminałów, którą wydawca (Marcin Czarnik) zmusza do oddania kolejnych odcinków lubianej przez czytelników historii. Ona sama jest wypalona, zrozpaczona (jak się później okazuje, w wypadku, który spowodowała zginął jej ukochany mąż) i wiecznie pijana. Żywi się bourbonem i papierosami, a jedyną aktywnością w ciągu dnia jest

 • Projektantka zmiażdżyła Agatę Dudę!

  Nie ulega wątpliwości, że przy okazji ważnych spotkań głów państw, portale lifestyle’owe wręcz huczą o kreacjach, które miały na sobie pierwsze damy. Szczególnie porównywane były Agata Kornhauser-Duda i Melania Trump. Co o ich stylu sądzi Lidia Kalita? Projektantka mody zaskoczyła swoją oceną! "Wydaje mi się, że obie te panie nie wyrażają zbyt wiele emocji swoją twarzą. Ubranie jest bardzo ważne