• Informacje na temat:

  drew d

Artykuły na temat: drew d
 • Drew Barrymore ma nowego faceta!

  Drew Barrymore (42 l.) znów jest szczęśliwie zakochana!

 • "Rodzinne rewolucje" na płytach DVD i Blu-ray

  "Rodzinne rewolucje" z głównymi rolami Adama Sandlera i Drew Barrymore - ciepła opowieść o parze samotnych rodziców skazanych na wspólne wakacje i... miłość - debiutuje dziś na płytach DVD i Blu-ray.

 • Drew Barrymore wróciła do byłego!

  To już pewne: Drew Barrymore (43 l.) spędziła romantyczny wieczór w Nowym Jorku z byłym ukochanym, aktorem Justinem Longiem (40 l.). Świadkowie tego zdarzenia twierdzą, że ci przyszli do restauracji osobno, ale po kolacji pojechali razem do jego posiadłości. Przypomnijmy, że para rozstała się w 2012 r., po czym aktorka poślubiła handlarza sztuką Willa Kopelmana. Urodziła mu dwie córki, ale dwa...

 • Will Ferrell "wygrał internety". Zobacz, jak się wygłupiał u Jimmy'ego Fallona

  Komediowy aktor Will Ferrell wcielający się w wokalistkę Beyonce, a następnie w księżniczkę Elsę z "Krainy lodu" robi furorę w sieci.

 • Drew Barrymore

  ..." ).   Obecnie Drew Barrymore związana jest z Willem Kopelmanem, z którym ma dwie córki- Olive i Frankie.

 • Sam Simon, współtwórca "Simpsonów", nie żyje

  Współtwórca serialu "Simpsonowie" - Sam Simon nie żyje. Reżyser miał 59 lat. Odszedł w niedzielę, 8 marca, w swoim domu w Los Angeles, po długiej walce z rakiem okrężnicy.

 • Drew Barrymore (41 l.) oficjalnie znów jest singielką!

 • Kerry Washington i Jimmy Fallon zamienili się... ustami

  W ostatnim odcinku rozrywkowego programu "The Tonight Show" aktorka Kerry Washington zaśpiewała w duecie z prowadzącym show - Jimmym Fallonem piosenkę "Scandal in the Wind". Zanim jednak wykonali parodię przeboju Eltona Johna, zamienili się... ustami!

 • Drew Barrymore pokazała, jak się odmładza!

  Drew Barrymore (42 l.) zareklamowała maseczkę, dzięki której ponoć miała odmłodnieć o 10 lat!

 • Najgorsze filmy roku! Znamy kandydatów do Złotych Malin

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. Najwięcej szans na mało chwalebną statuetkę ma komediowy western Setha MacFarlane'a "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie", który może wygrać w aż 8 kategoriach.

Zdjęcia na temat: drew d
Wideo na temat: drew d
 • Drew Barrymore z chłopakiem

  Aktorka Drew Barrymore piwreszy raz pokazała się z chłopakiem Justinem Longiem na premierze filmu "Wild West Comedy Show: 30 Days and 30 Nights - Hollywood to the Heartland Tour". Hollywood, 29 stycznia

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • "Santa Clarita Diet": Zapowiedź 2. sezonu

  Najnowsza komediowa produkcja Netflixa przedstawia losy Sheili (Drew Barrymore) i Joela (Timothy Olyphant). Ich życie, a przynajmniej życie Sheili, nie jest jednak tak do końca zwyczajne. Okazuje się bowiem, że kobieta umarła i została zombi. W "Santa Clarita Diet" występują: Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Thomas Crawford, Christina Ferraro, Ramona Young.

 • Szare ogrody

  "Szare ogrody" to wyprodukowany przez telewizję HBO film opowiadający historię ekscentrycznych Edith Ewing Bouvier Beale i Edith Bouvier Beale - ciotki i kuzynki Jacqueline Bouvier Kennedy Onassis - żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Arystotelesa Onasissa. Małej Eddie i Dużej Eddie, które stały się postaciami kultowymi w Stanach Zjednoczonych i do dziś fascynują opnie publiczną. Film, uhonorowany dwoma Złotymi Globami i sześcioma nagrodami Emmy obraz debiutuje na DVD dzięki Galapagos...

Dyskusje na temat: drew d