• Informacje na temat:

  drogówka

Artykuły na temat: drogówka
 • "Drogówka" w Moskwie

  ..."Drogówka" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego jest jednym z 16 filmów z 14 państw, które zostaną zaprezentowane w konkursie głównym 35. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie, który rozpoczął się w czwartek. Przegląd potrwa do 29 czerwca.

 • "Drogówka" z milionem widzów!

  ..."Drogówka" ma na swoim koncie również najlepsze otwarcie spośród tegorocznych premier. W pierwszy weekend wyświetlania film obejrzało 176 732 widzów. Tylko trzy inne polskie tytuły zanotowały w tym roku otwarcie powyżej 100 tysięcy widzów: "Bejbi blues" (129 734), "Sęp" (109 431) i "Układ zamknięty" (100 946). "Drogówka" najdłużej spośród tegorocznych premier utrzymywała się na pierwszym miejscu...

 • Gwiazdy na pokazie "Drogówki"

  ...także były bardzo dobre" - stwierdził artysta. Na czwartkowej premierze pojawili się również m.in. Rafał Bryndal, Ewa Błaszczyk, Marek Koterski, Edward Miszczak i Tymon Tymański. "Drogówka" w kinach...

 • "Drogówka": Powtórka z "Wesela"

  Niby to samo. Nie powinniśmy być zaskoczeni. Jest wódka, są bluzgi, mamy też człowieka w całej swej podłej małości. Kto chce powtórki z "Wesela", będzie miał powtórkę z "Wesela". Nowy film Wojtka Smarzowskiego "Drogówka" nie przestaje jednak zdumiewać. I trzyma w napięciu do ostatniej minuty seansu.

 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Drogówka"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie. Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę, 2 lutego, o godz. 11.00, w warszawskim kinie Atlantic. Tym razem widzowie obejrzą film Wojtka Smarzowskiego "Drogówka".

 • Początek roku należy do "Drogówki"

  Najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego "Drogówka" podczas pierwszych trzech dni projekcji obejrzało ponad 170 tys. widzów. To najlepszy wynik spośród tegorocznych polskich produkcji. Obraz o policjantach wyprzedził inne styczniowe hity - "Bejbi blues" i "Sępa".

 • "Drogówka": Jest zwiastun filmu Smarzowskiego!

  ..."Tym, którzy mają prawo jazdy, tym, którzy jeszcze go nie mają oraz tym, którym drogówka już zdążyła je zabrać. Pasażerom z przedniego i tylnego siedzenia. Trzeźwym i pijanym. Przechodniom(...) "Drogówka".

 • "Drogówka": Kiedy myślimy o korupcji

  Nowy film Wojciecha Smarzowskiego, "Drogówka", historia siedmiorga policjantów, z których jeden podejrzany jest o zabójstwo, trafi do kin 1 lutego. W obsadzie są m.in. Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos. Akcja rozgrywa się w Warszawie.

 • "Drogówka": Smarzowski kpi z policji

  ..."Drogówka" - policyjny kryminał w reżyserii Wojtka Smarzowskiego (znany wcześniej pod roboczym tytułem "Siedem dni") - trafi na ekrany polskich kin dopiero 1 lutego 2013, już teraz obejrzeć można w internecie zabawne spoty przybliżające sylwetki bohaterów filmu.

 • "Wałęsa" i "Drogówka" zdominowały polskie kino

  W 2013 roku nie brakowało ciekawych premier filmowych. Szczególnie koniec roku był atrakcyjny dla fanów kina. Widzowie i krytycy wyjątkowo zgodnie z dużym entuzjazmem ocenili dzieło Petera Greengrassa "Kapitan Philips". W polskim kinie królował film "Wałęsa" oraz "Drogówka", która miała swoja premierę na początku roku.

Wideo na temat: drogówka
Dyskusje na temat: drogówka