• Informacje na temat:

  druga edycja fabryki gwiazd

Artykuły na temat: druga edycja fabryki gwiazd
 • Tajna broń fabryki snów

  Louis Brooks, gwiazda kina niemego, spopularyzowała w latach 20. fryzurę a la Bob. Z kolei sława urody Grety Garbo przetrwała do dzisiaj. Jednak podobnie jak niemal sto lat temu, tak i dzisiaj, obie panie wiele by nie zdziałały bez sztabu profesjonalnych stylistów. To oni urzeczywistniają wszystkie sny w fabryce snów.

 • Ile zarobiły śpiewające gwiazdy?

  Tegoroczna jesień udowodniła, że wszelkiego rodzaju show mają się dobrze. Po rekordowej oglądalności "Tańca z gwiazdami", okazało, że nieźle radził sobie też program "jak Oni śpiewają" czy "Fabryka gwiazd". Finał ze śpiewającymi gwiazdami obejrzało ponad 4 mln widzów.

 • Polsat i gwiazdy jesienią

  Takiego nagromadzenia gwiazd i osobistości telewizyjnych, jak na uroczystej prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat, dawno już nie widziano. Nowości stacji zaprezentował Zygmunt Solorz.

 • Borys Szyc między gwiazdami

  W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się nowy program "Ranking gwiazd", w którym 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. "Ranking gwiazd" poprowadzi Borys Szyc.

 • Rihanna, "Kociaki" i gwiazdy?

  W pierwszym odcinku programu "Fabryka Gwiazd" zaśpiewał Piotr Kupicha z grupy Feel. Do kolejnych mają być zapraszane światowe gwiazdy.

 • Doda i Hakiel w jednym show?

  Już niedługo czeka nas kolejny zalew taneczno-śpiewających show. Oprócz nowych edycji "jak Oni śpiewają" czy "Tańca z gwiazdami", szykuje się powrót programów "Mam talent!", "Fabryka gwiazd", a nawet "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Cichopek poprowadzi show

  Mimo że pierwsza edycja muzycznego programu "Fabryka gwiazd" nie okazała się wielkim hitem, stacja Polsat jesienią planuje drugą edycję programu. Według mediów, programowi ma pomóc nowa prowadząca - Katarzyna Cichopek.

 • Scorpions: Polskie kobiety są wspaniałe

  ..."Jeśli zakładasz zespół, chcesz grać koncerty, na tym opierali się Scorpionsi przez te wszystkie lata i jest to jeden z powodów, dla których wciąż trzymamy się razem" - tłumaczy wokalista Klaus Meine z grupy Scorpions, która jest główną gwiazdą tegorocznej edycji Tauron Life Festival Oświęcim.

 • Festiwal w Opolu 2014: Mamy wyniki oglądalności

  ...). Gwiazdy w Opolu pod "obstrzałem" fotoreporterów: Nto.pl/x-news Czytaj także: SuperJedynki na Festiwalu w Opolu: Kto wygrał? Halina Mlynkova z SuperPremierą Mateusz Ziółko...

 • Chillout od finalistek "X Factora"

  Krautwurst, finalista pierwszej edycji "The Voice of Poland", znany także z "Fabryki Gwiazd". "W dobie pośpiechu i wiecznej gonitwy 'za czymś' dziewczyny radzą nam, że czasem warto zatrzymać się choć na...